test1.ru/t7/js/share42/


Здесь может быть
Ваша реклама !
Как оформить правильно цену, при покупке недвижимости в Украине
Для правильного определения цены на недвижимость, необходимо определить техничес
Новостройки в Ирпене от застройщика
Современный Киев, словно притягивает людей разного социального статуса из всех ч
Купить квартиру в новостройке под Киевом
Центр Украины принимает предпринимателей из разных сел и городов Украины.Главный
Работа с объявлениями, или как правильно купить недвижимость.
Если вы пропишите в поисковой строке название - «недвижимость объявления», то вы
Уникальная профессия – риэлтор.
Специфика деятельности риэлтора состоит в том, что он является посредником в сде
Налоги на недвижимость во Франции
Купить недвижимость во Франции мечтает если не каждый, то уж точно все, кому пос
Ремонт в квартире. С чего начать?
Ремонтируя квартиру, необходимо помнить, что все это довольно большие финансовые
Оценка недвижимости
Одним из особо важных факторов, влияющих на совершение сделок с недвижимостью, я
Северный Кипр - километры песочных пляжей
Кипр неоспоримо очень живописный и экзотический остров
Снять квартиру в Киеве долгосрочно, или же лучше купить квартиру Киеве
Перед каждым, кто нуждается в улучшении жилищных условий, стоит вопрос что лучше
Здесь может быть
Ваша реклама !
Продам земельну ділянку с. Дземброня
600 $
Земельна ділянка знаходиться в с. Дземброня, в туристичному містечку. Земельна ділянка знаходиться біля річки Чорний Черемош, ділянка межується з річкою площа ділянки два гектарі є можливість вибрати собі найкращий кусочок на скільки вам потрібно сотиків. Прямо з ділянки можна сплавлятися рафтингом, близько єліс можна піти по гриби, малини тощо. Тут зручно будувати все доступно, можна планувати як для туристичного бізнесу в нас туризм дуже популярний так і для проживання.
:

ID Объявления:32776 | Дата: 30.09.2019 г. (Дата окончания публикации: 28.03.2020 г.)
Контактная информация

Населенный пункт: Верховина+380974387003

Адрес:


Продам земельну ділянку с. Дземброня
Продам земельну ділянку с. Дземброня
Продам земельну ділянку с. Дземброня
Продам земельну ділянку с. Дземброня
Продам земельну ділянку с. ДземброняПоисковые теги для данного объявления: продам земельну дземброня ділянку

Похожие объявления

Фото
Заголовок
Регион Цена Дата  
Продаж землі комерційного та промислового призначення
Місцезнаходження: Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Марківці, урочище «Замишлі» Площа та цільове призначення: Площа ділянки – 0, 9041 га. Площа земельної ділянки може бути збільшена за рахунок суміжних ділянок сільськогосподарського призначення. Цільове призначення у відповідності до запису в Державному Акті власності на землю – для будівництва автозаправної станції (АЗС) . При зміні цільового призначення ділянка придатна для будівництва та організації будь-якого комерційного об’єкту: торгівельний заклад, ресторан, мотель, СТО, авто базар, логістичний склад, виробниче, переробне та сільськогосподарське підприємство. Містобудівна характеристика: Земельна ділянка є вільною від споруд і має правильну прямокутну форму. Ділянка межує з півночі – з проїзною частиною траси Н-10, з півдня – з землями сільськогосподарського призначення, з сходу і заходу – з польовими дорогами місцевого значення. Ділянка знаходиться поблизу м. Івано-Франківськ і розміщена вздовж автомобільної дороги Н-10 на дільниці з високою інтенсивністю руху автотранспорту в напрямках: Львів-Стрий-Іван о-Франківськ-Чер нівці, Київ-Бучач-Буковель, Рахів, Хуст, державні прикордонні переходи/переїзди Україна/Польща, Україна/Румунія, Україна/Угорщина. Інженерно-геологічна характеристика: На підставі матеріалів інженерно-геологічних розвідувань в геологічному відношенні земельна ділянка придатна для спорудження будь-якого об’єкту капітального будівництва. Топографічні дані: Рельєф ділянки спокійний з невеликим ухилом в північному напрямку. При розробці генплану об’єкту враховувалась розрахункова санітарно-захисна зона відповідно до рози вітрів та охоронної зони ЛЕП. Житлова забудова в захисній зоні об’єкту відсутня. Проектно-технічна документація: Розроблено і затверджено Головним управлінням архітектури Івано-Франківської області «Містобудівне обгрунтування будівництва АЗС з TIR-паркінкгом в с. Марківці Тисменицького району Івано-Франківської області». Проведено інженерно-геологічні вишукування та отримано в ВАТ «Геотехнічний інститут» «Технічні висновки про інженерно-геологічні вишукування для будівництва АЗС в с. Марківці Тисменицького району (урочище Замишлі) ». Розроблено та погоджено «Робочий проект реконструкції осушної системи в с. Марківці урочище «Замишлі» Тисменицького району». Розроблено проектною фірмою «Gegon» (Словацька республіка) попередні ескізні проекти (генплани і фасади) будівництва АЗС в трьох варіантах форматів об’єкту. Комунікації та енергоносії: Автомагістраль Н10 – 25 м. ЛЕП 10 кВ – 70 м. Газопровід середнього тиску – 600 м. с. Марківці – 800 м. Івано-Франківськ – 7 км. Залізниця (станція Братківці з вантажною рампою) – 3 км. Аеропорт – 4 км. Право власності на землю: Приватна власність відповідно до Державного Акту на право власності на земельну ділянку. Ціна: Ціна договірна з урахуванням ринкової вартості земельної ділянки відповідно до матеріалів «Висновку експерта про ринкову вартість (імовірну ціну продажу на ринку) земельної ділянки».
Не определено 1 $ 07.11.2012
Добавить это объявление в свой блокнот
Земля в Карпатах
с. Дуба Ивано-Франковская обл, участок площадью 16 га ( 8 участков по 2 га ) с целевым назначением строительство и обслуживание жилого дома и хозяйственных сооружений. 0, 25га-ведение личного сельского хозяйства, земельный участок яйского хозяйства -1, 75 га + 8 га ( 32 акта по 0, 25 га с целевым назначение сторительство и обслуживание жилого дома и хозяйственных сооружений. ) Цена 650 у. е. за сотку. Коммуникации газ и электричество проложены непосредственно по длине всего фасада. Имеет ровный ландшафт и граничит с укрытой смерековым лесом горой у подножья которой протекает речушка. Именно сочетание ровного с обычным полем участка, горы и речки делает это место особенным и привлекательным для внедрения и осуществления самых креативных проектов.
Дуба 650 $ 19.10.2019
Добавить это объявление в свой блокнот
Продається 1. 18га с. Поляниця
Продається земельна ділянка в с. Поляниця поруч з ТК Буковель. Земля 1 км до підйомників, примикає до центральної асфальтової дороги. Для бізнесу, для приватного використання. Можна зробити зміну цільового призначення. Комунікації поруч. Додаткова інформація по телефону
Волчинец 4000 $ 19.10.2019
Добавить это объявление в свой блокнот
Буковель. Земельна ділянка 6 соток
Продається земельна ділянка площею 6 соток. Розташована в с. Поляниця (Буковель) . Хороший заїзд на ділянку. Ділянка рівнинна. Знаходиться поблизу лісу. Хороший краєвид. Акт приватної власності на землю. т. (050) 100-00-12 або (067) 907-20-29
Паляница 30000 $ 25.06.2012
Добавить это объявление в свой блокнот
Земля в Карпатах
с. Зелена Ивано-Франковская обл, предлагаем земельный учасок 0, 25 и 0. 18 га с целевым назначением «строительство и обслуживание жилого дома и хозяйственны сооружений». Цена 1600 за сотку. Находится непосредственно на берегу реки и с 3-х сторон окружены горами укрытыми преимущественно смерековым лесом. Установлены линии электропередач. Рассмотрите эти участки приоритетно для VIP отдыха, так как аналогов по совокупности природных и экологических данных нет.
Зелена 1600 $ 19.10.2019
Добавить это объявление в свой блокнот


Статистика

Всего 114957 объявлений
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 3024

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript