test1.ru/t7/js/share42/


Оренда гарного будинку. Власник. Терміново!

С. Юрівка, вул. Шевченка. Вперше здається, від власника, БЕЗ комісійних цегляний будин...
Город:  Юрьевка
Для связи:  0674023525

Чудова і затишна квартира в центрі

Власник. Львів подобово. Ціна від 600 грн. /доба. Центр, площа Григоренка, 4. Чудова, ...
Город:  Львов
Для связи:  Ігор Ярославович. +380676862746 ( Viber , WhatsApp , Telegram ) Львів.
Здесь может быть
Ваша реклама !
Как оформить правильно цену, при покупке недвижимости в Украине
Для правильного определения цены на недвижимость, необходимо определить техничес
Новостройки в Ирпене от застройщика
Современный Киев, словно притягивает людей разного социального статуса из всех ч
Купить квартиру в новостройке под Киевом
Центр Украины принимает предпринимателей из разных сел и городов Украины.Главный
Работа с объявлениями, или как правильно купить недвижимость.
Если вы пропишите в поисковой строке название - «недвижимость объявления», то вы
Уникальная профессия – риэлтор.
Специфика деятельности риэлтора состоит в том, что он является посредником в сде
Налоги на недвижимость во Франции
Купить недвижимость во Франции мечтает если не каждый, то уж точно все, кому пос
Ремонт в квартире. С чего начать?
Ремонтируя квартиру, необходимо помнить, что все это довольно большие финансовые
Оценка недвижимости
Одним из особо важных факторов, влияющих на совершение сделок с недвижимостью, я
Северный Кипр - километры песочных пляжей
Кипр неоспоримо очень живописный и экзотический остров
Снять квартиру в Киеве долгосрочно, или же лучше купить квартиру Киеве
Перед каждым, кто нуждается в улучшении жилищных условий, стоит вопрос что лучше
Здесь может быть
Ваша реклама !
Земля в Карпатах
3500 $
г. Яремче Ивано-Франковская обл, предлагаем земельный участок 41сотка с целевым назначением строительство и обслуживание жилого дома и хозяйственных сооружений. Цена3500 $ за сотку. Включая вышеперечисленные назначение применения земли можно сделать ударение на новом виде востребованной услуги – корпоративный отдых, проведение семинаров, тренингов и конференций.
:

ID Объявления:191 | Дата: 16.11.2019 г. (Дата окончания публикации: 14.05.2020 г.)
Контактная информация

Населенный пункт: ЯремчаБорисполь, 068 3755588
Сайт: www.vershina4soul.at.ua Переходов на сайт: 6
Адрес:Поисковые теги для данного объявления: земля карпатах

Похожие объявления

Фото
Заголовок
Регион Цена Дата  
Земельна ділянка с. Яблуниця
Земельна ділянка в с. Яблуниця зальною площею 62, 48 сотих на висоті 900м над рівнем моря. Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Рельєф рівно нахилений. Знаходиться в тихому місці та межує з лісом. Відстань від головної дороги Н09 - 450м.
Не определено 1000 $ 16.11.2019
Добавить это объявление в свой блокнот
Продаж землі комерційного та промислового призначення
Місцезнаходження: Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Марківці, урочище «Замишлі» Площа та цільове призначення: Площа ділянки – 0, 9041 га. Площа земельної ділянки може бути збільшена за рахунок суміжних ділянок сільськогосподарського призначення. Цільове призначення у відповідності до запису в Державному Акті власності на землю – для будівництва автозаправної станції (АЗС) . При зміні цільового призначення ділянка придатна для будівництва та організації будь-якого комерційного об’єкту: торгівельний заклад, ресторан, мотель, СТО, авто базар, логістичний склад, виробниче, переробне та сільськогосподарське підприємство. Містобудівна характеристика: Земельна ділянка є вільною від споруд і має правильну прямокутну форму. Ділянка межує з півночі – з проїзною частиною траси Н-10, з півдня – з землями сільськогосподарського призначення, з сходу і заходу – з польовими дорогами місцевого значення. Ділянка знаходиться поблизу м. Івано-Франківськ і розміщена вздовж автомобільної дороги Н-10 на дільниці з високою інтенсивністю руху автотранспорту в напрямках: Львів-Стрий-Іван о-Франківськ-Чер нівці, Київ-Бучач-Буковель, Рахів, Хуст, державні прикордонні переходи/переїзди Україна/Польща, Україна/Румунія, Україна/Угорщина. Інженерно-геологічна характеристика: На підставі матеріалів інженерно-геологічних розвідувань в геологічному відношенні земельна ділянка придатна для спорудження будь-якого об’єкту капітального будівництва. Топографічні дані: Рельєф ділянки спокійний з невеликим ухилом в північному напрямку. При розробці генплану об’єкту враховувалась розрахункова санітарно-захисна зона відповідно до рози вітрів та охоронної зони ЛЕП. Житлова забудова в захисній зоні об’єкту відсутня. Проектно-технічна документація: Розроблено і затверджено Головним управлінням архітектури Івано-Франківської області «Містобудівне обгрунтування будівництва АЗС з TIR-паркінкгом в с. Марківці Тисменицького району Івано-Франківської області». Проведено інженерно-геологічні вишукування та отримано в ВАТ «Геотехнічний інститут» «Технічні висновки про інженерно-геологічні вишукування для будівництва АЗС в с. Марківці Тисменицького району (урочище Замишлі) ». Розроблено та погоджено «Робочий проект реконструкції осушної системи в с. Марківці урочище «Замишлі» Тисменицького району». Розроблено проектною фірмою «Gegon» (Словацька республіка) попередні ескізні проекти (генплани і фасади) будівництва АЗС в трьох варіантах форматів об’єкту. Комунікації та енергоносії: Автомагістраль Н10 – 25 м. ЛЕП 10 кВ – 70 м. Газопровід середнього тиску – 600 м. с. Марківці – 800 м. Івано-Франківськ – 7 км. Залізниця (станція Братківці з вантажною рампою) – 3 км. Аеропорт – 4 км. Право власності на землю: Приватна власність відповідно до Державного Акту на право власності на земельну ділянку. Ціна: Ціна договірна з урахуванням ринкової вартості земельної ділянки відповідно до матеріалів «Висновку експерта про ринкову вартість (імовірну ціну продажу на ринку) земельної ділянки».
Не определено 1 $ 07.11.2012
Добавить это объявление в свой блокнот
Земля в Карпатах
с. Яблуница, Ивано-Франковская обл, ур. Довгий Грунь Земельный участок 25 соток. Подъемник Коза - 300 м, коммуникации – электричество, от центральной дороги 800 метров, документы готовы. Цена 2300$ за сотку, уместен торг. с. Яблуница, Ивано-Франковская обл, ур. Довгий Грунь Земельный участок 50 соток под строительство ( 2 акта по 25соток) . Подъемник Коза - 300 м, коммуникации – электричество, от центральной дороги 800 метров, документы готовы. Цена 2100$ за сотку, уместен торг. с. Яблуница, Ивано-Франковская обл, ур. Дил Земельный участок 6 соток под строительство, отличный подъезд круглогодично на легковом автомобиле. Коммуникации, цена 2500$ за сотку, уместен торг. с. Яблуница, Ивано-Франковская обл, ур. Дил Земельный участок 18, 22, 28 соток под строительство, отличный подъезд круглогодично на легковом автомобиле, коммуникации. Цена 2800$, торг.
Яремча 2100 $ 16.11.2019
Добавить это объявление в свой блокнот
Буковель. Земельна ділянка 6 соток
Продається земельна ділянка площею 6 соток. Розташована в с. Поляниця (Буковель) . Хороший заїзд на ділянку. Ділянка рівнинна. Знаходиться поблизу лісу. Хороший краєвид. Акт приватної власності на землю. т. (050) 100-00-12 або (067) 907-20-29
Паляница 30000 $ 25.06.2012
Добавить это объявление в свой блокнот
Земельна ділянка в м-н Опришівці
Земельна ділянка біля "Зеленого господарства" . 8 сотих за 100 метрів сусіди, комунікації недалеко. Тихе місце для відпочинку. Неподалік знаходиться річка та транспортне сполучення.
Волчинец 10500 $ 16.11.2019
Добавить это объявление в свой блокнот


Статистика

Всего 115182 Объявления
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 2613

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript