test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, больш...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Заміська нерухомість: чи то вгору, чи то вниз?

Заміська нерухомість: чи то вгору, чи то вниз?

Прогнози і звіти експертів по ринку заміської нерухомості суперечливі, як, втім, і тенденції, що намітилися в цьому сегменті. Сьогодні тут легко можна бачити і зростаючі, і такі, що знижуються ціни, котеджі які розпродають за безцінь, і ділянки, які дорожчають на 2-5% в місяць.

Основна характеристика, яку експерти дають ринку заміської нерухомості, звична і здивування не викликає - на ринку панує сезонне затишшя. Ринок також не випробував особливого підйому під час новорічних свят, попит на короткострокову оренду котеджів виріс, але зовсім не так значно, як в минулі роки. І сьогодні основні покупці не поспішають демонструвати експертам свій ентузіазм. До весни заміська нерухомість залишиться в колишньому "сонному" стані.

Проте основні тенденції ринку вже намітилися, і вони настільки суперечливі, що не дають можливості зробити однозначний прогноз по ринку в цілому. Так, частина ринку заміської нерухомості охоплена кризою в не меншій, а то і більшою мірою, чим міський сегмент. Вже є дані про продаж котеджів за третину ціни, про обмін заміських будинків на "хрущовки" без доплати а також про панічну втечу жителів заміських селищ назад в місто. Фахівці, втім, радять не робити глобальних висновків по окремих "яскравих" епізодах: періодична "міграція" з під Києва в Київ для ринку - явище звичне.

Люди не завжди вірно оцінюють рівень своїх прибутків, залежність від міста і здатність жити у відриві від столичної інфраструктури, тому, зіткнувшись з труднощами, поспішають повернутися в Київ. А оскільки котеджі продаються зазвичай повільніше за міські квартири вони готові давати велику (в порівнянні з ринковою) знижку для того, щоб скоріше повернутися назад в столицю. Під час кризи таких жертв заміського життя стало значно більше, відмічають експерти, проте загальну картину по ринку нерухомості загорода вони не формують.

Що ж до об'єктивних показників на первинному ринку заміського житла, то вони поки що не вселяють побоювань інвесторам і забудовникам. Ціни зберігають свою стійкість - подекуди вони знизилися на декілька відсотків, проте в окремих селищах, навпаки відмічають незначне підвищення цін. Корекція, яка пройшлася гострою бритвою по українському ринку нерухомості не обійшла стороною котеджні городки під Києвом - багато продавців змінили цінники на своїх об'єктах в зрушу реальніших і таких, що відповідають класу нерухомості цифр.

Проте за фасадом зовні стабільних цін таїться невпевненість девелоперів в наявності високого попиту з боку покупців. Тому попит вони готові підстебнути знижками, які по окремих об'єктах досягають 30%. На думку експертів, найбільші знижки даються на об'єкти, які або заздалегідь були оцінені невірно, або мають ряд недоліків які ігнорувалися в період підвищеного попиту на нерухомість, але стали серйозною перешкодою для реалізації об'єктів сьогодні.

В цілому, на ринку заміської нерухомості поки що не відбувається радикальних змін. Продавці і покупці чекають весни - традиційного "високого сезону" для укладення угод купівлі-продажу котеджів, дач і ділянок під Києвом.
Автор Александр
12.10.2011
Просмотров: 434


Статистика

Всего 116073 Объявления
Аренда - 28467
Услуги - 1035
Сегодня 372 Объявления
Вчера - 2899

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript