test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, больш...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Как продать дом?

Заміська нерухомість страждає від відсутності колишнього попиту : нові об'єкти простоюють, а продавці, "сбагрить", що намагаються, з рук раніше куплені будинки, скаржаться на низьку активність покупців. Та і потенційні інвестори не радують ринок заміської нерухомості своєю увагою. Як продати котедж або таун-хаус під час рецесії?

При продажі заміського житла, повністю пристосованого для життя сім'ї, можна робити упор на низьку вартість і більший комфорт заміського будинку порівняно з тієї ж міської квартири. Та і як можна порівнювати двокімнатну "хрущовку" із затишним котеджем під Львовом або Києвом? І місця більше, і оточення приємніше. Отже заміський будинок - непоганий варіант для тих, кому украй необхідно розширити житлоплощу, а грошей на нову квартиру як не було, так і немає. Насправді, чим продовжувати копити гроші на купівлю двокімнатної або трикімнатної квартири, можна вкласти свої кошти в купівлю заміського житла - досить комфортного і облаштованого, щоб сім'я могла жити за містом постійно.

Друга можлива привабливість заміського житла зводиться до його інвестиційної привабливості. Як відомо, грошові заощадження сьогодні украй нестабільні. Валютні курси швидко міняються, цінні папери втрачають стійкість і навіть нерухомість втратила частину інвестиційної привабливості. Вкладаючи гроші в ринок заміської нерухомості, можна диверсифікувати свої інвестиції, особливо у тому випадку, якщо міське житло у вас вже є. Заміський будинок теж можна здавати в оренду. А можна використовувати його для відпочинку своєї сім'ї, щоб згодом продати на ринку нерухомості, що відновився, подорожче.

Проте навіть найприємнішими обіцянками справі не допоможеш, якщо ціна на заміський будинок здається покупцеві завищеної. Слід переглянути ціни на будинки, розробивши систему знижок, бонусів і заохочень. З числа неординарних ідей девелоперів можна згадати обмін міського житла на заміське зі значним поліпшенням умов. Чи особлива іпотека по якій можна отримати котедж або таун-хаус з машиною "в навантаження", у рамках одного кредиту. За словами рієлторів, транспортне питання для перезжающих за місто має важливе значення, тому, запропонувавши вирішити усі проблеми умить девелопер може звернути на себе увагу покупців.

Нарешті, адаптуючись до нових реалій ринку, варто усвідомити, що "запросто" заміський будинок не продати - треба уміти показати покупцеві усі достоїнства цього будинку, зацікавити, нарешті, викликати у нього бажання жити в такому будинку. Тому девелопери заміської нерухомості докладають усіх зусиль, щоб показати "товар особою" - обробляють котеджі, облаштовують територію ділянки, придумують додаткові можливості для того, щоб переконати покупця в тому що саме в їх будинку він почуватиме себе по-справжньому затишно - "як вдома".

Для того, щоб обіграти цю ідею, треба повернутися до основних цінностей покупців заміського житла. Як правило є декілька причин для переїзду за місто: небажання жити в тісному "кролятнику", мрія про життя на природі, мрія про власний будинок для своєї сім'ї. Щоб переконати покупця в тому, що він дійсно купує "справжній будинок" і прощається з умовами життя в мегаполісі досить показати йому проект будинку з індивідуальною зовнішністю - з можливістю вибрати фасад або змінити його, наприклад. Також на вашу користь говоритимуть такі "фішки" як можливість встановити камін або веранду - для багатьох покупців саме з таких символів домашнього затишку і полягає образ ідеального заміського будинку. Для того, щоб задовольнити бажання покупців, що мріють про зелені луги, ліси і водойми, треба, власне предоставиь йому луги, ліси і водойми. Що робити, якщо проект передбачає класичний для нашого часу розсип будиночків по зеленій рівнині? На допомогу прийдуть ландшафтні дизайнери, які допоможуть продумати план озеленення ділянки.

Словом враховуючи побажання потенційних покупців при будівництві і продажі заміських будинків, продати їх можна навіть в розпал кризи.
Автор Сергій
11.10.2011
Просмотров: 541


Статистика

Всего 116055 объявлений
Аренда - 28467
Услуги - 1035
Сегодня 2898 объявлений
Вчера - 1

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript