test1.ru/t7/js/share42/


Продам свою 2-комн. квартиру на Троещине

Предложение без комиссии. Ул. Лисковская, 32/51, 2006 г. , высота потолка 2, 70 м. ,...
Город:  Киев
Для связи:  gamma@i. ua

Продам свой дом с ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление, инте...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0667840154
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Заміський ринок цієї весни демонструє активність переважно в сегменті эконом-класса.

Заміський ринок цієї весни демонструє активність переважно в сегменті эконом-класса. Недорогі заміські пропозиції мають попит з боку покупців, і краще всього продаються невеликі дачі порівняно недалеко від Києва. Заміські будинки з умовами для проживання простоюють на ринку.

Весна - традиційний сезон пожвавлення заміського ринку. Попит на підмосковну нерухомість в цей час різко зростає, адже з настанням теплих сонячних днів усі згадують про те, як приємно проводити вихідні поза містом. Та і наглядати об'єкти такого роду зручніше саме навесні, коли дійсно можна оцінити "товар особою". І ця весна не стала виключенням з правил - покупці заміської нерухомості помітно пожвавилися. Але розбирати дорогі об'єкти вони не поспішають. Як і в інших сегментах ринку нерухомості, попит перемістився у бік самих бюджетних пропозицій.

У випадку із заміським ринком це сегмент дачної нерухомості - невеликі ділянки землі з будівлями, не призначеними для тривалого всесезонного проживання. Міцність конструкції і повноцінність обробки таких будівель може варіюватися - від добротних цегляних будинків з кухнею, спальнею і утепленим санвузлом до скромних дерев'яних будиночків які можуть укрити від дощу і надати невеликій компанії відпочивальників нічліг в теплий літній час, але не придатні для того, щоб прожити в них тиждень або навіть місяць.

Експерти говорять що при усій своїй скромності найдешевші дачі можуть стати справжнім хітом сезону. Вони і раніше були досить популярні - по суті, зайнятим на роботі москвичам не потрібні заміські хороми, їм потрібне місце, куди вони приїдуть на вихідні (або навіть на один вихідний) щоб відпочити на природі, зробити шашлики і поспілкуватися з друзями поза бетонними стінами мегаполісу. Відпустку така категорія покупців вважає за краще проводити на закордонних курортах, тому повноцінне житло їм не потрібне куди ціннішою буде ділянка в правильному місці - біля лісу або поряд з придатною для активного відпочинку водоймою.

На жаль "козирні" місця навколо Києва щільно зайняті елітною забудовою, і чим ближче до міста, тим тісніше круг селищ і дорогих дач. Тому покупцям доводиться або віддалятися від міста - в незаймані доки ліси і поля, або вибирати інші, менш популярні напрями. Втім криза вивела на ринок деяку кількість вторинних пропозицій : місця в стародачных селищах і просто ділянки з хорошим розташуванням, від яких власники поспішають позбавитися за прийнятну суму грошей.

Зростаючу популярність недорогих загородних дач експерти зв'язують і з тим, що багатьом потенційним покупцям заміської нерухомості довелося тугіше зав'язати пояси - можливість переїхати в заміське селище виявилася для них примарною мрією, а деяким з тих хто вже встиг це зробити, довелося повернутися в мегаполіс. Тому сегмент заміської нерухомості, адаптованої для постійного проживання, простоює, а "простацькі" дачі легко збуваються з рук.

Втім навіть таке пожвавлення ринку на руку основним гравцям - чим більше грошових коштів переміститься на заміський ринок, тим більше вірогідність повернення і інших покупців. Адже головне - щоб покупці повірили в те що підмосковна заміська нерухомість все ще ходовий товар, і її можна розглядати і як особисте придбання, і як інвестиційну купівлю. А ближче до травня, запевняють продавці з місці зрушиться і менш бюджетна частина ринку - просто зараз її покупцям вже немає чого квапитися. Ажіотажного попиту на дорогу заміську нерухомість і необхідності заздалегідь "зайняти чергу" у покупців немає.
Автор Анатолій
11.10.2011
Просмотров: 635


Статистика

Всего 113166 объявлений
Сегодня 1 объявление
Вчера - 2952

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript