test1.ru/t7/js/share42/


Продам отличную 3-к квартиру. ул. Низгурецкая

В связи с переездом срочно продам в Бердичеве 3х-комнатную квартиру с ремонтом в хорошем состояни...
Город:  Бердичев
Для связи:  0990987278

Огромная 1 К 50 м2 / квартира ТРАНСФОРМЕР ст. м. Житомирская 15 мин.

Огромная 1 комнатная квартира с возможность перепланировки в 2х. комнатную. КВАРТИРА-ТРАНСФОРМЕР...
Город:  Киев
Для связи:  098 555 00 11

Автоторанспортное предприятие Левый берег, р-н Каравана

Продаются производственные помещения общей площадью 1580 м2, расположенные в районе ТРЦ «Караван...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  0975774665 0504981005

Продам дом со всеми удобствами, дорогим ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый и уютный дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление и т...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0506117943, 0637165757, 0977938068

2-к квартира в новостройке ЖК "Garden Sky"

Цените комфорт - тогда это предложение именно для Вас, уютная квартира в благоприятн...
Город:  Васильков
Для связи:  Отдел продаж - ул. Декабристов, 40 (050) 748-70-70

Сдам квартиру под Киевом 17км.

Сдам квартиру в 19 минутах езды от Выставочного центра (ВДНХ) на прямой маршрутке №724. Квартир...
Город:  Иванковичи
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Срочно продам 1к квартиру. 19 км от Киева. Васильков.

Васильков. ЖК Столичный, 1-но комнатная квартира. Этаж 5/6. Лифты. После строителей. Д...
Город:  Васильков
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями!

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями! Месторасположение: ...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  Моб. Тел. : +38 (050) 320-54-36 skype: art_m_77 icq: 341056621
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Оренда від забудовника - відносно нова пропозиція для ринку заміської нерухомості.

Оренда від забудовника - відносно нова пропозиція для ринку заміської нерухомості. Якщо вірити рекламним оголошенням, то знімати заміський будинок у забудовника сьогодні навряд чи вигідніше, ніж квартиру в елітній багатоповерхівці в Києві не кажучи вже про прозорість і безпеку договірних стосунків з девелопером-орендодавцем. Наскільки насправді затребувана така оренда на заміському ринку ?

Багатьом з нас напевно не раз доводилося стикатися з "людським чинником", знімаючи міську або заміську нерухомість. І справа тут навіть не в тому, що хазяї квартири можуть виявитися нечесними людьми. Періодичні візити "з перевіркою" а то і бажання подружитися зі своїми орендарями, інструкції щодо бабусиних меблів або що доживає свій вік фікуса, який потребує регулярного поливу... та хіба мало способів змусити орендарів почувати себе так, немов вони не удома, а в гостях?

Чи, наприклад що змінилися буквально посеред орендного періоду плани, які примушують хазяїна удома виганяти мешканців, - нехай навіть і з виплатою неустойки. Погодитеся, неустойка може тільки скрасити термінові пошуки нового будинку, але ніяк не допомогти ім. Навіть у випадку якщо йдеться не про "хрущовку" на околиці Києва, а про заміський котедж у ближньому і елітному домі під Києвом, домовласник може втручатися в життя своїх орендарів самими різними, часом несподіваними способами. Чужий будинок - не свій тому почувати себе зовсім вже "як вдома" виходить не у усіх.

Знімаючи заміські будинки і котеджі під Києвом, багато хто з теплотою згадує оренду аналогічної нерухомості за кордоном, яка найчастіше пропонується не приватними особами, а компанією. Встановлені заздалегідь чіткі правила, мінімум втручання в чуже особисте життя і повне відчуття себе хазяїном будинку на той час, поки цей будинок знятий - ось характерні прикмети оренди без "людської особи". До останнього часу, на жаль Підмосков'я обходилося без таких компаній-посередників, тому знімати будинок або котедж доводилося безпосередньо у власника. Навіть якщо йшлося про дуже дорогий об'єкт нерухомості. Проте останнім часом ринкова кон'юнктура змінилася і в цьому сегменті з'явилися гравці-юрособи.

Аренда від виробника

Йдеться про новий і, безумовно, привабливій ринковій пропозиції: оренда від забудовника. Раніше такого роду діяльність не цікавила вітчизняних девелоперів, і на те було багато причин. Передусім - те що селище набагато простіше розпродати по будинку, чим продовжувати контролювати його, укладати угоди з орендарями, перевіряти їх виконання, ремонтувати нерухомість, що перездається. Клопоту і витрат більше, а вигоду така діяльність приносить у віддаленій перспективі. Продаж - і надійніше, і швидше, і вигідніше в перерахунок на витрачений час.

Проте кризовий період змусив забудовників переглянути свої погляди на це питання. Продажі на заміському ринку застопорилися, економ-клас вийшов у безумовні фаворити сезону а головне - багато потенційних покупців просто передумали переїжджати за місто, вирішивши залишитися в перенаселеній столиці. Адже такий переїзд - задоволення не з дешевих. Але попит на знімну заміську нерухомість з часом відновився: орендарі орієнтуючись на неспокійний час і постійні коливання ринків, довгостроковими і кардинальними змінами в житті (таким, як остаточний переїзд під Київ) явно віддають перевагу над тимчасовим рішенням. Наприклад, оренду будинку під Києвом на півроку або рік. А там - як вийде.

Для задоволення потреб таких орендарів і існує на ринку заміської нерухомості така послуга, як оренда від забудовника. З можливістю викупу вподобаного будинку. Орендар отримує будинок, повністю придатний для проживання у оренду від юрособи, і насолоджується усіма його перевагами, не викладаючи кругленьку суму відразу, а оплачуючи щомісячні орендні платежі, і залишаючи за собою право купити будинок якщо фінансове положення дозволить і якщо будинок дійсно буде настільки зручний для життя і роботи. Орендодавець - стабільні дохід від нерухомості, яка, будучи виставленою на продаж, простоювала даремно, з перспективою все-таки розпродати селище з часом.

У орендні платежі входить і плата за використання усієї інфраструктури селища, а термін оренди найчастіше встановлюється тривалий - від шести місяців до року. Тому і попит на таку оренду невеликий: вимоги девелоперів поки що перевищують можливості орендарів.

Що ж до пропонованого забудовником викупу вподобаного будинку, то на даний момент невідомо, наскільки затребувана така пропозиція, і чи багато орендарів наважилися перевести свою заміську нерухомість з категорії знімної в категорію власної.
Заміський ринок цієї весни демонструє активність переважно в сегменті эконом-класса. Недорогі заміські пропозиції мають попит з боку покупців, і краще всього продаються невеликі дачі порівняно недалеко від Києва.
Автор Анатолій
11.10.2011
Просмотров: 708


Статистика

Всего 113319 объявлений
Сегодня 2652 Объявления
Вчера - 154

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript