test1.ru/t7/js/share42/


Продам свою 2-комн. квартиру на Троещине

Предложение без комиссии. Ул. Лисковская, 32/51, 2006 г. , высота потолка 2, 70 м. ,...
Город:  Киев
Для связи:  gamma@i. ua

Продам свой дом с ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление, инте...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0667840154
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Особливості дачної оренди.

Особливості дачної оренди
Сучасна дача зовсім не схожа на колишні дачі - справжні плантації, які забезпечували городянам щорічний запас овочів і фруктів. Тоді від дачі була потрібна транспортна доступність - щоб до неї можна було добратися на міському транспорті, простора ділянка - щоб було, де посадити картоплю і огірки. Найвимогливіші будували на своїх дачах цегляні будинки і могли залишатися за містом на декілька тижнів. Самі невибагливі обходилися щитовими будиночками, в яких можна було сховатися від дощу і заховати інвентар.

Сьогодні цей дачний формат остаточно вийшов з моди. Дача під Києвом, Харковом, Львовом илиже під іншим містом України - місце для відпочинку, а не для вирощування овочів. І орендарі заміської нерухомості мріють про риболовлю прогулянках після лісу і вечорів на тінистій веранді. Рівень домагань новоспечених дачників може бути різним: хтось знімає дощатий будиночок із зручностями у дворі на два тижні, а хтось - справжню віллу на березі озера на усе літо. Об'єднує їх усіх одно: вони не збираються ні перебиратися за місто ні купувати заміську нерухомість для відпочинку. У їх плани входить провести під Києвом деякий час, і користуються вони при цьому "тимчасовою" нерухомістю - орендованою.

Нижня межа вартості місяця оренди - близько 1500-10000 гривень в місяць. Саме за такі гроші можна знайти дачу із зручностями у дворі на деякому віддаленні від міста. Верхня межа не встановлена. Заможні українці готові платити за місяць оренди заміської нерухомості. Як правило, йдеться про дачі, розташовані недалеко від Києва з усередненими показниками комфортності.

За словами експертів, у випадку з орендою дачі на літо звичайні критерії відбору заміської нерухомості відходять на задній план. Орендарі не вимагають розвиненої інфраструктури ідеальній транспортній доступності і - у випадку з недорогою орендою - комфортних умов проживання. Замість цього орендарів цікавлять пейзажі, що оточують дачу, близькість лісу або водойми. Більшість орендарів - люди з власним автомобілем тому близькість до станцій громадського транспорту не має особливого значення. Останнім часом в загальній масі орендарів переважують сім'ї з маленькими дітьми, тому дачі із зручностями у дворі змістилися ближче до нижньої планки популярності.

Перефразовуючи народну мудрість, якщо сани готувати треба влітку, то підбирати собі дачу на знімання краще всього взимку. За словами рієлторів, кращі варіанти по співвідношенню ціни і якості "розбирають" ще в січні, і навесні на ринку залишається явний "неліквід". Проте це не означає, що нерозторопні орендарі з настанням теплої пори року втрачають єдиний шанс відпочити під Києвом або ж під іншим містом. По-перше до літа ринок повниться так званими стихійними пропозиціями - іноді плани власників міняються буквально в останню мить. Крім того, саме до літа оживає сегмент приватних пропозицій - власників, які намагаються здати нерухомість безпосередньо минувши стадію посередників - приватних рієлторів і агентств нерухомості.

Наскільки надійні такі варіанти? Фахівці попереджають про те, що дачі, зняті "з рук", можуть таїти в собі неприємні сюрпризи. Наприклад, такі, як "подвійна дача" - два будинки розташованих на одній ділянці. Частіше всього в одному будинку живуть хазяї, а другий вони намагаються здати орендарям. Такі пропозиції відносяться до категорії бюджетних - навіть якщо ділянка розташована в привабливому місці і відносно недалеко від Києва мало хто готовий дорого платити за "комунальний відпочинок". У разі, якщо угода укладається швидко, розглянути пропоновану ділянку орендарі не устигають. Чи устигають - але їх "забувають" попередити про те, що час оренди співпаде з часом відпочинку самих хазяїв.

Крім того "приватники" зазвичай не розташовані укладати договори оренди зі своїми орендарями, і це те, що слід враховувати при пошуку відповідних пропозицій на ринку. Що ж до цін, то, як говорять експерти тут можна знайти пропозиції будь-якого рівня і будь-якої міри обгрунтованості - і дешеві, і неймовірно переоцінені. Тому, вперше наважившись зняти дачу на літо краще всього буде проконсультуватися з фахівцем або хоч би вивчити ринкові пропозиції до того, як укладати угоду - в договірній або усній формі. Найобережнішим і розсудливішим експерти рекомендують скористатися допомогою агентства нерухомості - більшість агентств надають таку послугу, як пошук знімної нерухомості для літнього відпочинку. Якщо ж ви рішуче налаштовані на самостійні пошуки дачі, звернетеся до оголошень в газетах і в Інтернеті.
Автор Анатолій
10.10.2011
Просмотров: 811


Статистика

Всего 113166 объявлений
Сегодня 25 объявлений
Вчера - 2928

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript