test1.ru/t7/js/share42/


Продам отличную 3-к квартиру. ул. Низгурецкая

В связи с переездом срочно продам в Бердичеве 3х-комнатную квартиру с ремонтом в хорошем состояни...
Город:  Бердичев
Для связи:  0990987278

Огромная 1 К 50 м2 / квартира ТРАНСФОРМЕР ст. м. Житомирская 15 мин.

Огромная 1 комнатная квартира с возможность перепланировки в 2х. комнатную. КВАРТИРА-ТРАНСФОРМЕР...
Город:  Киев
Для связи:  098 555 00 11

Автоторанспортное предприятие Левый берег, р-н Каравана

Продаются производственные помещения общей площадью 1580 м2, расположенные в районе ТРЦ «Караван...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  0975774665 0504981005

Продам дом со всеми удобствами, дорогим ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый и уютный дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление и т...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0506117943, 0637165757, 0977938068

2-к квартира в новостройке ЖК "Garden Sky"

Цените комфорт - тогда это предложение именно для Вас, уютная квартира в благоприятн...
Город:  Васильков
Для связи:  Отдел продаж - ул. Декабристов, 40 (050) 748-70-70

Сдам квартиру под Киевом 17км.

Сдам квартиру в 19 минутах езды от Выставочного центра (ВДНХ) на прямой маршрутке №724. Квартир...
Город:  Иванковичи
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Срочно продам 1к квартиру. 19 км от Киева. Васильков.

Васильков. ЖК Столичный, 1-но комнатная квартира. Этаж 5/6. Лифты. После строителей. Д...
Город:  Васильков
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями!

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями! Месторасположение: ...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  Моб. Тел. : +38 (050) 320-54-36 skype: art_m_77 icq: 341056621
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Вкладення в мрію...

Вкладення в мрію...
Останнім часом ринок заміської нерухомості уповільнив свій розвиток. Деякі вважають, що інвестувати в загорож стало невигідно - життя "на природі", на їх думку, для нашого співвітчизника швидше мрія, чим реальний план і тому міський сегмент надійніший і стійкіший.

У чомусь з цим твердженням посперечатися важко - більшість українців досі не мислять своєму життю поза міською квартирою. Саме тому масштаби і обороти цих ринків непорівнянні. Заміський ринок не штампує пропозиції в такій кількості, чим міський, зате він цілком здатний задовольнити потреби тих, хто насправді, а не в мріях, готовий придбати собі будинок за межею міста.

Ринок заміської нерухомості виходить із стагнації набагато повільніше, ніж міський, оскільки число покупців, готових придбати нерухомість для заміського відпочинку, різко скоротилося. До того ж зросли вимоги до об'єктів, що купувалися, - йдеться про селища високої стадії готовності, продумані і вдало реалізовані. А головне - що відповідають тим очікуванням, які для кожного сегменту аудиторії будуть своїми, індивідуальними.

Для того щоб повернути вкладення в заміську нерухомість, необхідно максимально чітко уявляти собі сам об'єкт інвестицій. На відміну від міської нерухомості параметри і характеристики заміських об'єктів досить вариабельны: котеджі бізнес-класу з однаковим рівнем комфорту, однаковою якістю інфраструктури і загальним ціновим рівнем можуть мітити в різну аудиторію якщо один з них має зручний під'їзд з боку міста, але знаходиться, умовно кажучи, в чистому полі, а другою віддалений від метрополісу, та зате розташований в зеленому, екологічно чистому районі області.

Нерухомість для життя, нерухомість для відпочинку нерухомість для проживання сім'ї або для власного проживання - привабливість заміського будинку залежить від того, як точно забудовник визначив свою цільову аудиторію. І інвестор, що вкладає гроші в цей сегмент, повинен представляти її собі анітрохи не гірше.

Варто також враховувати регіон, в якому будується нерухомість. Заміська нерухомість під Києвом і заміська нерухомість на морському узбережжі мають різні інвестиційні параметри. Втім розрізнятися будуть і характеристики заміських об'єктів в інших регіонах України : відстань, яка є ближнім для Київських домів, може переводити об'єкт в категорію "далеких дач".

Сучасний покупець заміського життя вкладає гроші не стільки в капітальні будови або в привабливі з точки зору розташування ділянки він хоче купити територію для комфортного життя. Зросли вимоги покупців не лише до самих котеджів але і до селищ в цілому їх інфраструктурі, їх розташуванню, до продуманості концепції кожного селища. Залежно від концепції заміської нерухомості можна виділити декілька загальних типів, що завжди привертають увагу своєї аудиторії.

Котеджі у води - селища такого типу орієнтовані на активний водний відпочинок. Окрім красивого виду девелопери готові надати своїм покупцям облаштовані пляжі і відповідну спортивну інфраструктуру місця для серфінгу, занять плаванням, аквааэробики. Часто в таких селищах відкривають діючі яхт-клуби вони і стають ядром проекту, основній їх концепції. Такі селища найчастіше належать до елітного сегменту ринку заміської нерухомості, і вони зберігають свою популярність у покупців.

Котеджі в зеленій зоні - котеджні селища, розташовані в зелених масивах лісах, лісопарках, парках, словом, усі селища, які мають безперечну перевагу в очах городян вони максимально наближені до природи : або мають близький вихід до парку або лісу чи і зовсім розташовані усередині зеленого масиву, зі збереженням зелених насаджень навколо будинків і на ділянках. Як правило, останній варіант вважається найдорожчим і престижним незважаючи на великі можливості для озеленення своєї ділянки більшість покупців вважатимуть за краще отримати його вже готовим, із справжніми, а не пересадженими деревами. Як правило, йдеться про селища преміум-класу, набагато рідше власним зеленими насадженнями може похвалитися бізнес-клас.

Котеджі в жвавих районах області, навпаки, рідко коли є сусідами з лісом або водоймою, хоча і те, і інше може знаходитися десь неподалік. Зате у них є свої переваги територія, на якій вони розташовані має досить розгалужену і якісну інфраструктуру. Може йтися і про сусідство з невеликими містами в області, і про можливість використання інфраструктури сусідніх селищ. Такі пропозиції зацікавлять покупців заміського житла економ і бізнес-класу, які не готові віддалитися від міста і його інфраструктурних можливостей, і шукають собі проміжний варіант і за містом, і в зручному з точки зору інфраструктури місці.

Таунхауси - вже не новий для ринку формат заміської нерухомості. Об'єднуючи параметри міської і заміської нерухомості, таунхауси є проміжним варіантом для любителів легкого життя за містом це вже не квартира, але ще не будинок. А невисока ціна (можна знайти таунхаус навіть дешевше, ніж квартиру в столиці) дозволяє притягнути до таких проектів увагу широкої аудиторії. При цьому таунхаусы, усупереч представленню, що склалося куди вимогливіші до концепції проекту покупці хочуть придбати не лише будинок в загальній секції, але і можливість жити в міні-місті, і це місто має бути забезпечене усім необхідним.

Враховуючи інтереси і побажання покупців можна вкладати гроші в заміський ринок, не боячись втратити їх в черговому витку кризи як би то не було, а нерухомість для життя як і раніше потрібна і як і раніше куплена, незалежно від того, де вона знаходиться в межі міста або далеко за рисою.
Автор Сергій
09.10.2011
Просмотров: 742


Статистика

Всего 113319 объявлений
Сегодня 2654 Объявления
Вчера - 152

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript