test1.ru/t7/js/share42/


Продам свою 2-комн. квартиру на Троещине

Предложение без комиссии. Ул. Лисковская, 32/51, 2006 г. , высота потолка 2, 70 м. ,...
Город:  Киев
Для связи:  gamma@i. ua

Продам свой дом с ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление, инте...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0667840154
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Вкладення в мрію...

Вкладення в мрію...
Останнім часом ринок заміської нерухомості уповільнив свій розвиток. Деякі вважають, що інвестувати в загорож стало невигідно - життя "на природі", на їх думку, для нашого співвітчизника швидше мрія, чим реальний план і тому міський сегмент надійніший і стійкіший.

У чомусь з цим твердженням посперечатися важко - більшість українців досі не мислять своєму життю поза міською квартирою. Саме тому масштаби і обороти цих ринків непорівнянні. Заміський ринок не штампує пропозиції в такій кількості, чим міський, зате він цілком здатний задовольнити потреби тих, хто насправді, а не в мріях, готовий придбати собі будинок за межею міста.

Ринок заміської нерухомості виходить із стагнації набагато повільніше, ніж міський, оскільки число покупців, готових придбати нерухомість для заміського відпочинку, різко скоротилося. До того ж зросли вимоги до об'єктів, що купувалися, - йдеться про селища високої стадії готовності, продумані і вдало реалізовані. А головне - що відповідають тим очікуванням, які для кожного сегменту аудиторії будуть своїми, індивідуальними.

Для того щоб повернути вкладення в заміську нерухомість, необхідно максимально чітко уявляти собі сам об'єкт інвестицій. На відміну від міської нерухомості параметри і характеристики заміських об'єктів досить вариабельны: котеджі бізнес-класу з однаковим рівнем комфорту, однаковою якістю інфраструктури і загальним ціновим рівнем можуть мітити в різну аудиторію якщо один з них має зручний під'їзд з боку міста, але знаходиться, умовно кажучи, в чистому полі, а другою віддалений від метрополісу, та зате розташований в зеленому, екологічно чистому районі області.

Нерухомість для життя, нерухомість для відпочинку нерухомість для проживання сім'ї або для власного проживання - привабливість заміського будинку залежить від того, як точно забудовник визначив свою цільову аудиторію. І інвестор, що вкладає гроші в цей сегмент, повинен представляти її собі анітрохи не гірше.

Варто також враховувати регіон, в якому будується нерухомість. Заміська нерухомість під Києвом і заміська нерухомість на морському узбережжі мають різні інвестиційні параметри. Втім розрізнятися будуть і характеристики заміських об'єктів в інших регіонах України : відстань, яка є ближнім для Київських домів, може переводити об'єкт в категорію "далеких дач".

Сучасний покупець заміського життя вкладає гроші не стільки в капітальні будови або в привабливі з точки зору розташування ділянки він хоче купити територію для комфортного життя. Зросли вимоги покупців не лише до самих котеджів але і до селищ в цілому їх інфраструктурі, їх розташуванню, до продуманості концепції кожного селища. Залежно від концепції заміської нерухомості можна виділити декілька загальних типів, що завжди привертають увагу своєї аудиторії.

Котеджі у води - селища такого типу орієнтовані на активний водний відпочинок. Окрім красивого виду девелопери готові надати своїм покупцям облаштовані пляжі і відповідну спортивну інфраструктуру місця для серфінгу, занять плаванням, аквааэробики. Часто в таких селищах відкривають діючі яхт-клуби вони і стають ядром проекту, основній їх концепції. Такі селища найчастіше належать до елітного сегменту ринку заміської нерухомості, і вони зберігають свою популярність у покупців.

Котеджі в зеленій зоні - котеджні селища, розташовані в зелених масивах лісах, лісопарках, парках, словом, усі селища, які мають безперечну перевагу в очах городян вони максимально наближені до природи : або мають близький вихід до парку або лісу чи і зовсім розташовані усередині зеленого масиву, зі збереженням зелених насаджень навколо будинків і на ділянках. Як правило, останній варіант вважається найдорожчим і престижним незважаючи на великі можливості для озеленення своєї ділянки більшість покупців вважатимуть за краще отримати його вже готовим, із справжніми, а не пересадженими деревами. Як правило, йдеться про селища преміум-класу, набагато рідше власним зеленими насадженнями може похвалитися бізнес-клас.

Котеджі в жвавих районах області, навпаки, рідко коли є сусідами з лісом або водоймою, хоча і те, і інше може знаходитися десь неподалік. Зате у них є свої переваги територія, на якій вони розташовані має досить розгалужену і якісну інфраструктуру. Може йтися і про сусідство з невеликими містами в області, і про можливість використання інфраструктури сусідніх селищ. Такі пропозиції зацікавлять покупців заміського житла економ і бізнес-класу, які не готові віддалитися від міста і його інфраструктурних можливостей, і шукають собі проміжний варіант і за містом, і в зручному з точки зору інфраструктури місці.

Таунхауси - вже не новий для ринку формат заміської нерухомості. Об'єднуючи параметри міської і заміської нерухомості, таунхауси є проміжним варіантом для любителів легкого життя за містом це вже не квартира, але ще не будинок. А невисока ціна (можна знайти таунхаус навіть дешевше, ніж квартиру в столиці) дозволяє притягнути до таких проектів увагу широкої аудиторії. При цьому таунхаусы, усупереч представленню, що склалося куди вимогливіші до концепції проекту покупці хочуть придбати не лише будинок в загальній секції, але і можливість жити в міні-місті, і це місто має бути забезпечене усім необхідним.

Враховуючи інтереси і побажання покупців можна вкладати гроші в заміський ринок, не боячись втратити їх в черговому витку кризи як би то не було, а нерухомість для життя як і раніше потрібна і як і раніше куплена, незалежно від того, де вона знаходиться в межі міста або далеко за рисою.
Автор Сергій
09.10.2011
Просмотров: 753


Статистика

Всего 113166 объявлений
Сегодня 8 объявлений
Вчера - 2945

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript