test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 пан. ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, большой б...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Вкладення в мрію...

Вкладення в мрію...
Останнім часом ринок заміської нерухомості уповільнив свій розвиток. Деякі вважають, що інвестувати в загорож стало невигідно - життя "на природі", на їх думку, для нашого співвітчизника швидше мрія, чим реальний план і тому міський сегмент надійніший і стійкіший.

У чомусь з цим твердженням посперечатися важко - більшість українців досі не мислять своєму життю поза міською квартирою. Саме тому масштаби і обороти цих ринків непорівнянні. Заміський ринок не штампує пропозиції в такій кількості, чим міський, зате він цілком здатний задовольнити потреби тих, хто насправді, а не в мріях, готовий придбати собі будинок за межею міста.

Ринок заміської нерухомості виходить із стагнації набагато повільніше, ніж міський, оскільки число покупців, готових придбати нерухомість для заміського відпочинку, різко скоротилося. До того ж зросли вимоги до об'єктів, що купувалися, - йдеться про селища високої стадії готовності, продумані і вдало реалізовані. А головне - що відповідають тим очікуванням, які для кожного сегменту аудиторії будуть своїми, індивідуальними.

Для того щоб повернути вкладення в заміську нерухомість, необхідно максимально чітко уявляти собі сам об'єкт інвестицій. На відміну від міської нерухомості параметри і характеристики заміських об'єктів досить вариабельны: котеджі бізнес-класу з однаковим рівнем комфорту, однаковою якістю інфраструктури і загальним ціновим рівнем можуть мітити в різну аудиторію якщо один з них має зручний під'їзд з боку міста, але знаходиться, умовно кажучи, в чистому полі, а другою віддалений від метрополісу, та зате розташований в зеленому, екологічно чистому районі області.

Нерухомість для життя, нерухомість для відпочинку нерухомість для проживання сім'ї або для власного проживання - привабливість заміського будинку залежить від того, як точно забудовник визначив свою цільову аудиторію. І інвестор, що вкладає гроші в цей сегмент, повинен представляти її собі анітрохи не гірше.

Варто також враховувати регіон, в якому будується нерухомість. Заміська нерухомість під Києвом і заміська нерухомість на морському узбережжі мають різні інвестиційні параметри. Втім розрізнятися будуть і характеристики заміських об'єктів в інших регіонах України : відстань, яка є ближнім для Київських домів, може переводити об'єкт в категорію "далеких дач".

Сучасний покупець заміського життя вкладає гроші не стільки в капітальні будови або в привабливі з точки зору розташування ділянки він хоче купити територію для комфортного життя. Зросли вимоги покупців не лише до самих котеджів але і до селищ в цілому їх інфраструктурі, їх розташуванню, до продуманості концепції кожного селища. Залежно від концепції заміської нерухомості можна виділити декілька загальних типів, що завжди привертають увагу своєї аудиторії.

Котеджі у води - селища такого типу орієнтовані на активний водний відпочинок. Окрім красивого виду девелопери готові надати своїм покупцям облаштовані пляжі і відповідну спортивну інфраструктуру місця для серфінгу, занять плаванням, аквааэробики. Часто в таких селищах відкривають діючі яхт-клуби вони і стають ядром проекту, основній їх концепції. Такі селища найчастіше належать до елітного сегменту ринку заміської нерухомості, і вони зберігають свою популярність у покупців.

Котеджі в зеленій зоні - котеджні селища, розташовані в зелених масивах лісах, лісопарках, парках, словом, усі селища, які мають безперечну перевагу в очах городян вони максимально наближені до природи : або мають близький вихід до парку або лісу чи і зовсім розташовані усередині зеленого масиву, зі збереженням зелених насаджень навколо будинків і на ділянках. Як правило, останній варіант вважається найдорожчим і престижним незважаючи на великі можливості для озеленення своєї ділянки більшість покупців вважатимуть за краще отримати його вже готовим, із справжніми, а не пересадженими деревами. Як правило, йдеться про селища преміум-класу, набагато рідше власним зеленими насадженнями може похвалитися бізнес-клас.

Котеджі в жвавих районах області, навпаки, рідко коли є сусідами з лісом або водоймою, хоча і те, і інше може знаходитися десь неподалік. Зате у них є свої переваги територія, на якій вони розташовані має досить розгалужену і якісну інфраструктуру. Може йтися і про сусідство з невеликими містами в області, і про можливість використання інфраструктури сусідніх селищ. Такі пропозиції зацікавлять покупців заміського житла економ і бізнес-класу, які не готові віддалитися від міста і його інфраструктурних можливостей, і шукають собі проміжний варіант і за містом, і в зручному з точки зору інфраструктури місці.

Таунхауси - вже не новий для ринку формат заміської нерухомості. Об'єднуючи параметри міської і заміської нерухомості, таунхауси є проміжним варіантом для любителів легкого життя за містом це вже не квартира, але ще не будинок. А невисока ціна (можна знайти таунхаус навіть дешевше, ніж квартиру в столиці) дозволяє притягнути до таких проектів увагу широкої аудиторії. При цьому таунхаусы, усупереч представленню, що склалося куди вимогливіші до концепції проекту покупці хочуть придбати не лише будинок в загальній секції, але і можливість жити в міні-місті, і це місто має бути забезпечене усім необхідним.

Враховуючи інтереси і побажання покупців можна вкладати гроші в заміський ринок, не боячись втратити їх в черговому витку кризи як би то не було, а нерухомість для життя як і раніше потрібна і як і раніше куплена, незалежно від того, де вона знаходиться в межі міста або далеко за рисою.
Автор Сергій
09.10.2011
Просмотров: 815


Статистика

Всего 115983 Объявления
Аренда - 28422
Услуги - 1035
Сегодня 3191 объявление
Вчера - 90

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript