test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 пан. ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, большой б...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Маленькі міста для великого мегаполісу

Маленькі міста для великого мегаполісу
За останній час масове малоповерхове будівництво стало для представників галузі чимось на зразок міфічної тварини - усі про нього говорять, але ніхто його не бачив, і мало хто в нього вірить. Ні якщо йдеться про будівництво котеджного селища бізнес-класу або про віллу приватного покупця, що окремо стоїть, то на такі приклади будівництва усі ми вже надивилися. Але за останні роки в Україні так і не з'явилося класичних приміських районів оточення великих міст - тих самих вулиць з невеликими будинками і таунхаусами, зеленими лужками і акуратними під'їзними доріжками, які нам часто доводилося бачити в кіно.

Для України ця картинка як і раніше залишається красивою агіткою про іншу, західному життю у якій успішні підприємці міняють квартири на нарядні заміські будиночки з ростом свого добробуту. Але ця картинка ніяк не хоче покидати наше інформаційне поле - раз-другой за рік уряд обов'язково згадує про свої плани по підтримці малоповерхового будівництва, адже "за ним наше майбутнє". Що ж, судячи з результатів цієї кампанії наше майбутнє майбутнім і залишається, а мрію про власний будинок вітчизняні підприємці повинні реалізовувати самостійно, вплутуючись в ризиковані заміські проекти.

Наш портал "Вся недвижимость Украины", наслідуючи цю традицію періодично згадує про малоповерхову забудову - аж надто хороша ця ідея, щоб від неї можна було так просто відмовитися. Адже експерти, та і багато чиновників, упевнені в тому, що альтернативи цій забудові немає - рано чи пізно ми все-таки прийдемо до тих самих "західним" передмістям, про які доки можна тільки мріяти. Проблема, проте, в тому, що для передмість може виявитися вже надто пізно...

Розумна інфраструктура міста і його околиць має на увазі особливий стиль забудови - висотні будинки в центрі, малоповерхові, - навкруги а потім, на деякому віддаленні - котеджні селища. Вілли, шале і особняки зазвичай ховаються далеко за містом, серед незайманої зелені, пара гектарів якої числиться за власником маєтку. І тільки в нашій країні розкішні палаци з італійського каменю можуть виходити вікнами на панораму великого міста. А найближчими до міста, але все-таки віддаленими від нього приміськими районами можуть виявитися райони новобудов - 20 поверхів в кожному будинку супермаркет і парковка в чистому полі. Проте, така забудова околиць мегаполісів вже склалася, і працювати доведеться з тим, що є - з тією картою регіону, яка була намальована забудовниками за останні роки.

Класичний сценарій, в якому місто "приростає" котеджами і таунхаусами, в наших умовах неосуществим, рахують експерти. З хаотичною забудовою околиць великих міст доведеться просто змиритися. А з малоповерхового житла можна створити особливий формат нерухомості - "маленькі міста". Міста-супутники або райони-супутники, з однаковим типом забудови і власною інфраструктурою. Фактично кожен забудовник обіцяє покупцям саме це - місто, витримане в єдиному стилі, де діти ходитимуть в школу через дорогу і рости серед зелені і черепичних дахів. Обіцяють усі, виконують обіцянки - небагато, і далеко не усім результати їх роботи по кишені. Для більшості представників "середнього класу" мрія про свій будинок залишається мрією назавжди.

Для того, щоб зробити її реальністю і звести міфічну тварину ринку нерухомості до рівня доступного для покупця формату зусилля забудовників треба об'єднати з чиновницьким завзяттям. Малоповерхове і масове будівництво може бути тільки комплексним. Місто не побудувати силами однієї компанії тому ідеальними варіантом було б залучення декількох девелоперів - під одне державне замовлення. В цьому випадку місто-супутник, забудований триповерховими будинками, таунхаусами і котеджами, забезпечений усім необхідним - від школи до супермаркету може стати реальністю, відчутною і навіть доступною.

Поки що не лише покупці, але і муніципальна влада не поспішають займатися цією потенційно корисною, але досить новою і витратною справою - будувати "маленькі міста". Побудувати багатоповерхову "висотку" - або навіть декілька - набагато простіше. І є гарантований ринок збуту. Правда, останнім часом про малоповерхове будівництво згадувати почали частіше, ніж пару раз на рік - вже не в одному а відразу в декількох регіонах прозвучали обіцянки про комплексне будівництво малоповерхового житла "для потреб населення". Це вселяє надію в рішучість намірів чиновників. Що ж до невпевненості покупців, то, за законами ринку, купують те, про що знають що активно рекламують і найчастіше згадують. Для того, щоб побороти російський скепсис, досить інформувати потенційних покупців про переваги "маленьких міст". Ну і, спершу, непогано було б вже хоч би один побудувати.
Автор Жора
09.10.2011
Просмотров: 936


Статистика

Всего 115983 Объявления
Аренда - 28422
Услуги - 1035
Сегодня 202 Объявления
Вчера - 3001

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript