test1.ru/t7/js/share42/


Сдам 2 ком. на Харьковском, ул. Тросянецкая

Сдам 2 комн. разд. хорошую квартиру на Харьковском, по ул. Тростянецкая. Квартира ...
Город:  Киев
Для связи:  0975780555

Сдам 1 комн. квартиру, Позняки, ул. Гришка (метро, евроремонт)

Сдам 1 ком. светлую, просторную квартиру после евроремонта по ул. Гришка № 9 ; 552314; ...
Город:  Киев
Для связи:  0975780555

Сдам 2 комн. смеж. квартиру ул. Курнатовского (Воскресенка)

Сдам комнату 14 кв. м. с балконом для 1 парня по ул. Харьковское шоссе (до метро харьк...
Город:  Киев
Для связи:  0975780555, 0954164342

Срочно! Сдается комната не далеко от торг. центра РАЙОН, ул. Бальзака.

Срочно! Сдается комната не далеко от торг. центра РАЙОН, ул. Бальзака. В квартире и комнате есть ...
Город:  Киев
Для связи:  0934330601

Сдается отличная комната БЕЗ проживания ХОЗЯЕВ для 1-2-их пр-т Маяковского!

Сдается отличная комната БЕЗ проживания ХОЗЯЕВ пр-т Маяковского! Квартира трехкомнатная с необход...
Город:  Киев
Для связи:  0636226481

Продам дом в Боярке, ул. Киевская

Дом на два входа, 2 комнаты, кухня, 2 с/у, времянка, газ свет вода, 6 сот. Школа рядом, ...
Город:  Боярка
Для связи:  0631769743

Продам офисное помещение на ул. Суворова

Офисное помещение 84 м2 (жилой фонд) с отдельным входом расположено в новом доме на пересечении ...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  063-796-14-36, 050-340-24-15

Сдам квартиру под Киевом 17км.

Сдам квартиру в 19 минутах езды от Выставочного центра (ВДНХ) на прямой маршрутке №724. Квартир...
Город:  Иванковичи
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Маленькі міста для великого мегаполісу

Маленькі міста для великого мегаполісу
За останній час масове малоповерхове будівництво стало для представників галузі чимось на зразок міфічної тварини - усі про нього говорять, але ніхто його не бачив, і мало хто в нього вірить. Ні якщо йдеться про будівництво котеджного селища бізнес-класу або про віллу приватного покупця, що окремо стоїть, то на такі приклади будівництва усі ми вже надивилися. Але за останні роки в Україні так і не з'явилося класичних приміських районів оточення великих міст - тих самих вулиць з невеликими будинками і таунхаусами, зеленими лужками і акуратними під'їзними доріжками, які нам часто доводилося бачити в кіно.

Для України ця картинка як і раніше залишається красивою агіткою про іншу, західному життю у якій успішні підприємці міняють квартири на нарядні заміські будиночки з ростом свого добробуту. Але ця картинка ніяк не хоче покидати наше інформаційне поле - раз-другой за рік уряд обов'язково згадує про свої плани по підтримці малоповерхового будівництва, адже "за ним наше майбутнє". Що ж, судячи з результатів цієї кампанії наше майбутнє майбутнім і залишається, а мрію про власний будинок вітчизняні підприємці повинні реалізовувати самостійно, вплутуючись в ризиковані заміські проекти.

Наш портал "Вся недвижимость Украины", наслідуючи цю традицію періодично згадує про малоповерхову забудову - аж надто хороша ця ідея, щоб від неї можна було так просто відмовитися. Адже експерти, та і багато чиновників, упевнені в тому, що альтернативи цій забудові немає - рано чи пізно ми все-таки прийдемо до тих самих "західним" передмістям, про які доки можна тільки мріяти. Проблема, проте, в тому, що для передмість може виявитися вже надто пізно...

Розумна інфраструктура міста і його околиць має на увазі особливий стиль забудови - висотні будинки в центрі, малоповерхові, - навкруги а потім, на деякому віддаленні - котеджні селища. Вілли, шале і особняки зазвичай ховаються далеко за містом, серед незайманої зелені, пара гектарів якої числиться за власником маєтку. І тільки в нашій країні розкішні палаци з італійського каменю можуть виходити вікнами на панораму великого міста. А найближчими до міста, але все-таки віддаленими від нього приміськими районами можуть виявитися райони новобудов - 20 поверхів в кожному будинку супермаркет і парковка в чистому полі. Проте, така забудова околиць мегаполісів вже склалася, і працювати доведеться з тим, що є - з тією картою регіону, яка була намальована забудовниками за останні роки.

Класичний сценарій, в якому місто "приростає" котеджами і таунхаусами, в наших умовах неосуществим, рахують експерти. З хаотичною забудовою околиць великих міст доведеться просто змиритися. А з малоповерхового житла можна створити особливий формат нерухомості - "маленькі міста". Міста-супутники або райони-супутники, з однаковим типом забудови і власною інфраструктурою. Фактично кожен забудовник обіцяє покупцям саме це - місто, витримане в єдиному стилі, де діти ходитимуть в школу через дорогу і рости серед зелені і черепичних дахів. Обіцяють усі, виконують обіцянки - небагато, і далеко не усім результати їх роботи по кишені. Для більшості представників "середнього класу" мрія про свій будинок залишається мрією назавжди.

Для того, щоб зробити її реальністю і звести міфічну тварину ринку нерухомості до рівня доступного для покупця формату зусилля забудовників треба об'єднати з чиновницьким завзяттям. Малоповерхове і масове будівництво може бути тільки комплексним. Місто не побудувати силами однієї компанії тому ідеальними варіантом було б залучення декількох девелоперів - під одне державне замовлення. В цьому випадку місто-супутник, забудований триповерховими будинками, таунхаусами і котеджами, забезпечений усім необхідним - від школи до супермаркету може стати реальністю, відчутною і навіть доступною.

Поки що не лише покупці, але і муніципальна влада не поспішають займатися цією потенційно корисною, але досить новою і витратною справою - будувати "маленькі міста". Побудувати багатоповерхову "висотку" - або навіть декілька - набагато простіше. І є гарантований ринок збуту. Правда, останнім часом про малоповерхове будівництво згадувати почали частіше, ніж пару раз на рік - вже не в одному а відразу в декількох регіонах прозвучали обіцянки про комплексне будівництво малоповерхового житла "для потреб населення". Це вселяє надію в рішучість намірів чиновників. Що ж до невпевненості покупців, то, за законами ринку, купують те, про що знають що активно рекламують і найчастіше згадують. Для того, щоб побороти російський скепсис, досить інформувати потенційних покупців про переваги "маленьких міст". Ну і, спершу, непогано було б вже хоч би один побудувати.
Автор Жора
09.10.2011
Просмотров: 786


Статистика

Всего 114633 Объявления
Сегодня 60 объявлений
Вчера - 483

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript