test1.ru/t7/js/share42/


Продам отличную 3-к квартиру. ул. Низгурецкая

В связи с переездом срочно продам в Бердичеве 3х-комнатную квартиру с ремонтом в хорошем состояни...
Город:  Бердичев
Для связи:  0990987278

Огромная 1 К 50 м2 / квартира ТРАНСФОРМЕР ст. м. Житомирская 15 мин.

Огромная 1 комнатная квартира с возможность перепланировки в 2х. комнатную. КВАРТИРА-ТРАНСФОРМЕР...
Город:  Киев
Для связи:  098 555 00 11

Автоторанспортное предприятие Левый берег, р-н Каравана

Продаются производственные помещения общей площадью 1580 м2, расположенные в районе ТРЦ «Караван...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  0975774665 0504981005

Продам дом со всеми удобствами, дорогим ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый и уютный дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление и т...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0506117943, 0637165757, 0977938068

2-к квартира в новостройке ЖК "Garden Sky"

Цените комфорт - тогда это предложение именно для Вас, уютная квартира в благоприятн...
Город:  Васильков
Для связи:  Отдел продаж - ул. Декабристов, 40 (050) 748-70-70

Сдам квартиру под Киевом 17км.

Сдам квартиру в 19 минутах езды от Выставочного центра (ВДНХ) на прямой маршрутке №724. Квартир...
Город:  Иванковичи
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Срочно продам 1к квартиру. 19 км от Киева. Васильков.

Васильков. ЖК Столичный, 1-но комнатная квартира. Этаж 5/6. Лифты. После строителей. Д...
Город:  Васильков
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями!

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями! Месторасположение: ...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  Моб. Тел. : +38 (050) 320-54-36 skype: art_m_77 icq: 341056621
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Забудувати і перебудувати?

Забудувати і перебудувати?

Апатія, що охопила заміський ринок нерухомості відразу після кризи, змусила багатьох девелоперів просто відмовитися від вже початого будівництва. У свою чергу повсюдне скорочення об'ємів будівництва створило дефіцит пропозиції для покупців, вже готових повернутися до своїх "заміських" планів.
Про те, що структура попиту на заміську нерухомість змінилася, говорити почали ще до кризи. Насправді абстрактний "будиночок в Конче-Заспе" більше не викликає у покупців ажіотажу. Купувати кота в мішку - вірніше, в цегляному футлярі, лише за те, що його адреса привабливо виглядає, покупці вже не хочуть - втім, вони перестали цього хотіти ще в 2008 році. Криза обрушила ринок заміської нерухомості якраз під час його чергової перебудови.

Під час кризи попит на заміську нерухомість скоротився до мінімуму: для багатьох ця нерухомість була лише альтернативою міському житлу і з нею можна було просто "почекати". Проте девелопери, що займалися будівництвом, "почекати" ніяк не могли: ринок опанували апатія і смуток, багато ділянок було просто покинуто. І багато хто покинутий і сьогодні - за словами експертів, навколо Києва досить недостроя кинутого ще в 2008 році. Металеві конструкції вже встигли проржавіти, завезені на ділянку будматеріали - зіпсуватися. Ці проекти буде украй важко відбудувати, найпростіше прибрати вже почате і знову будувати з нуля.

Навіть залізо, кинуте на землю, іржавіє що вже говорити про недобудовані будинки. Багато селищ треба вже зносити і перебудовувати наново.

При цьому попит на заміську нерухомість поступово повертається. Як і в інших сегментах, сьогодні він сконцентрований в селищах эконом-класса - таунхаусы малоповерхові будинки під Києвом і недорогі "дачні будиночки" йдуть з ринку легко і швидко, якщо ціна на них не занадто завищена. Купують і житло, яке позиціонується як основне, і заміську нерухомість для сезонного відпочинку. Межі між економом і бізнес-класом на ринку розмита, багато в чому за рахунок того, що деяким девелоперам довелося переглянути і переоцінити свої проекти. Нові, понижені ціни спровокували і ріст попиту з боку покупців.

Після двох років після фінансової кризи ринок заміської нерухомості починає відновлюватися. Восени ринок чекає подальша активізація, об'єми продажів ростимуть.

Заміська нерухомість класу люкс теж розкуповується - хай і не так швидко, як раніше. Критерії у попиту на таку нерухомість залишилися колишніми - елітний напрям, пряма транспортна магістраль до ділового центру столиці, велика площа ділянки і самої будови. За словами рієлторів тепер покупці вимогливіше відносяться до якості самого будинку - їх цікавить і архітектурна концепція (продумана, зручна особисто для них і естетично приваблива), і прибудинкова територія, і однорідність соціального середовища, і багато що інше з чого складається формула комфортного життя за містом. Популярність готових проектів - з виконаною обробкою приміщення і вже розбитим на ділянці садом або хоч би квітником - теж росте, такі пропозиції зручні тим з покупців хто збирається приїжджати в куплений заміський будинок тільки на час сезонного відпочинку.

А ось порожні ділянки, на яких власник може сам виявити свою архітектурну і ландшафтну фантазії, зараз не мають попиту на ринку. В основному такі ділянки купують ті хто хоче таким чином заощадити на будівництві будинки і устаткуванні прибудинкової території. Платоспроможні покупці вважають за краще приїхати на усе готове, довіривши будівництво свого будинку досвідченим забудовникам. Окрім труднощів пов'язаних з самостійним будівництвом, у таких проектів є і інші проблеми: наприклад, неоднорідність майбутнього селища, та і різні терміни завершення будинків, що змушують сусідів жити або відпочивати на тлі будівництва, що ведеться, в оточенні бетону цеглини і будівельного сміття.

Нова формула заміського будівництва - швидко, зручно і недорого. І якщо вже це все-таки "дорого", такі проекти мають бути продуманими до дрібниць. Оновлений ринок нерухомості стає вимогливішим до проектів і покупці готові розщедритися тільки тоді, коли якість їх майбутнього будинку їх дійсно влаштовує. За словами експертів, ринок вже зжився з новими умовами, тобто якісна революція на ринку сталася. Найближчим часом він поглине і кинуті девелоперами проекти - швидше за все, ці ділянки (розташовані не в самих гірших місцях) будуть знову перекроєні і наново забудовані. Кинутих будівництв під Києвом до 2012 року вже не залишиться, обіцяють експерти.
Автор Татьяна
09.10.2011
Просмотров: 731


Статистика

Всего 113319 объявлений
Сегодня 2695 объявлений
Вчера - 152

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript