test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 пан. ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, большой б...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Забудувати і перебудувати?

Забудувати і перебудувати?

Апатія, що охопила заміський ринок нерухомості відразу після кризи, змусила багатьох девелоперів просто відмовитися від вже початого будівництва. У свою чергу повсюдне скорочення об'ємів будівництва створило дефіцит пропозиції для покупців, вже готових повернутися до своїх "заміських" планів.
Про те, що структура попиту на заміську нерухомість змінилася, говорити почали ще до кризи. Насправді абстрактний "будиночок в Конче-Заспе" більше не викликає у покупців ажіотажу. Купувати кота в мішку - вірніше, в цегляному футлярі, лише за те, що його адреса привабливо виглядає, покупці вже не хочуть - втім, вони перестали цього хотіти ще в 2008 році. Криза обрушила ринок заміської нерухомості якраз під час його чергової перебудови.

Під час кризи попит на заміську нерухомість скоротився до мінімуму: для багатьох ця нерухомість була лише альтернативою міському житлу і з нею можна було просто "почекати". Проте девелопери, що займалися будівництвом, "почекати" ніяк не могли: ринок опанували апатія і смуток, багато ділянок було просто покинуто. І багато хто покинутий і сьогодні - за словами експертів, навколо Києва досить недостроя кинутого ще в 2008 році. Металеві конструкції вже встигли проржавіти, завезені на ділянку будматеріали - зіпсуватися. Ці проекти буде украй важко відбудувати, найпростіше прибрати вже почате і знову будувати з нуля.

Навіть залізо, кинуте на землю, іржавіє що вже говорити про недобудовані будинки. Багато селищ треба вже зносити і перебудовувати наново.

При цьому попит на заміську нерухомість поступово повертається. Як і в інших сегментах, сьогодні він сконцентрований в селищах эконом-класса - таунхаусы малоповерхові будинки під Києвом і недорогі "дачні будиночки" йдуть з ринку легко і швидко, якщо ціна на них не занадто завищена. Купують і житло, яке позиціонується як основне, і заміську нерухомість для сезонного відпочинку. Межі між економом і бізнес-класом на ринку розмита, багато в чому за рахунок того, що деяким девелоперам довелося переглянути і переоцінити свої проекти. Нові, понижені ціни спровокували і ріст попиту з боку покупців.

Після двох років після фінансової кризи ринок заміської нерухомості починає відновлюватися. Восени ринок чекає подальша активізація, об'єми продажів ростимуть.

Заміська нерухомість класу люкс теж розкуповується - хай і не так швидко, як раніше. Критерії у попиту на таку нерухомість залишилися колишніми - елітний напрям, пряма транспортна магістраль до ділового центру столиці, велика площа ділянки і самої будови. За словами рієлторів тепер покупці вимогливіше відносяться до якості самого будинку - їх цікавить і архітектурна концепція (продумана, зручна особисто для них і естетично приваблива), і прибудинкова територія, і однорідність соціального середовища, і багато що інше з чого складається формула комфортного життя за містом. Популярність готових проектів - з виконаною обробкою приміщення і вже розбитим на ділянці садом або хоч би квітником - теж росте, такі пропозиції зручні тим з покупців хто збирається приїжджати в куплений заміський будинок тільки на час сезонного відпочинку.

А ось порожні ділянки, на яких власник може сам виявити свою архітектурну і ландшафтну фантазії, зараз не мають попиту на ринку. В основному такі ділянки купують ті хто хоче таким чином заощадити на будівництві будинки і устаткуванні прибудинкової території. Платоспроможні покупці вважають за краще приїхати на усе готове, довіривши будівництво свого будинку досвідченим забудовникам. Окрім труднощів пов'язаних з самостійним будівництвом, у таких проектів є і інші проблеми: наприклад, неоднорідність майбутнього селища, та і різні терміни завершення будинків, що змушують сусідів жити або відпочивати на тлі будівництва, що ведеться, в оточенні бетону цеглини і будівельного сміття.

Нова формула заміського будівництва - швидко, зручно і недорого. І якщо вже це все-таки "дорого", такі проекти мають бути продуманими до дрібниць. Оновлений ринок нерухомості стає вимогливішим до проектів і покупці готові розщедритися тільки тоді, коли якість їх майбутнього будинку їх дійсно влаштовує. За словами експертів, ринок вже зжився з новими умовами, тобто якісна революція на ринку сталася. Найближчим часом він поглине і кинуті девелоперами проекти - швидше за все, ці ділянки (розташовані не в самих гірших місцях) будуть знову перекроєні і наново забудовані. Кинутих будівництв під Києвом до 2012 року вже не залишиться, обіцяють експерти.
Автор Татьяна
09.10.2011
Просмотров: 805


Статистика

Всего 115893 Объявления
Аренда - 28413
Услуги - 1035
Сегодня 300 объявлений
Вчера - 2883

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript