test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, больш...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Будинок під Києвом: дешево і сердито!

Будинок під Києвом: дешево і сердито!
Найпопулярніші способи заощадити на заміській нерухомості і їх підводні камені.
Земля без категорії

При купівлі ділянки без підряду існує один з головних ризиків - документація. Річ у тому, що майже уся земля яка зараз продається, була колись сільськогосподарською, і переклад її в інші категорії часто спірний. Наприклад, власник землі міг не подати документи на переважне право викупу сільськогосподарської землі або могла бути порушена процедура перекладу цієї землі з категорії сільськогосподарської в ИЖС, міг бути не сплачений штраф за виведення землі з сільгоспобороту. Бували випадки спростування правомірності скупки сільгосппаїв.

Як правило земля "помилкової" категорії не відноситься до усвідомлених способів заощадити, адже мало хто спокуситься такою юридично сумнівною пропозицією. Проте заощадити у такий спосіб можуть і без вашого відома. Придивляйтеся до ділянок землі які продаються за підозріло низькими цінами: можливо, замість майбутнього будинку ви отримаєте ділянку під відкриття.

Далека дача

Відстань - ось один з важливих чинників у формуванні ціни ділянки або готового будинку під Києвом (Івано-Франківськом, Львовом). Чим далі в область, тим дешевше коштує земля, і це загальновідомий факт. У спробах потрапити в звужені рамки бюджету покупець відлічує метри по шосе, як по рулетці, і у результаті земля обітована може виявитися і в двох годинах від Києва. Зрозуміло риелторы і власники ділянки можуть запропонувати вихід з положення. В'їзд до міста без пробок. Електричка до центру міста. Врешті-решт, дві години в масштабах переобтяженої пробками столиці - це не так вже погано. Не варто обманюватися: дві години шляху по шосе не скоротяться. І якщо ваша майбутня ділянка знаходиться по-справжньому далеко від Києва, задоволення від власного будинку ви отримаєте тільки у разі, якщо почнете працювати вдома. Чи в області.

Будиночок в селі

"Добре мати будиночок в селі", - упевнено заявляє з екрану телевізора фольклорний персонаж. Ось і багатьом покупцям заміської нерухомості так здається. Зелень, свіже повітря, живі сусіди поруч, а головне - комунікації в селі вже налагоджені та і адреса у вашого майбутнього будиночка буде цілком справжня. Стикаючись з такими пропозиціями, спершу як слід подумайте. Вам, безумовно, дістанеться будинок. У цьому є свої достоїнства і свої недоліки : якщо у будинку можна жити і він вас влаштовує - прекрасно. Але якщо ні, роботи у вас додасться. Від старого сільського будинку треба позбавитися перед тим, як будувати новий.

Та і горезвісне екологічне сусідство не завжди виправдовує себе: поряд з будинком може бути і розкішний сосновий ліс і процвітаюче сільське господарство з коровами, козами і кіньми. І супутнім їм запахом. А чого ви хотіли, природа... екологія. Про людський чинник забувати також не варто: якщо ви наважилися жити або відпочивати в селі соціальне оточення у вас відповідатиме.

І не варто спокушатися, далеко не в усіх селах налагоджені комунікації. Багато жителів України досі коротають вечірній годинник при свічках із-за електрики, що регулярно відключається. Водопровід теж далекий не скрізь, а каналізацію віртуозно замінюють зручності на іншому кінці городу. Словом, життя в селі - це життя в селі. Чи ви погодитеся до неї пристосуватися, або вам доведеться створювати оазис заміського життя у окремо взятому дворі але вже за інші гроші.

Без газу і світла

Один з найпоширеніших - і найнебезпечніших - підводних каменів ринку заміської нерухомості. Комунікації. У цю категорію входять так ціновані нами блага цивілізації : електрика, газ, водопровід, телефонні мережі, каналізація. Ціновані у буквальному розумінні слова, адже їх наявність або відсутність чинить серйозну дію на величину цінника. Іноді ділянки без комунікацій покупці вибирають усвідомлено, спокусившись низькою ціною пропозиції. Іноді стають жертвами обману з боку продавців.

"Деякі недобросовісні забудовники, знаходячись у важкій економічній ситуації, виходять з проекту, продаючи землю під виглядом ділянки з комунікаціями. Існує серйозний ризик що ці комунікації не будуть проведені ніколи, і власникові доведеться своїми силами справлятися з підведенням мереж. А це дорого і довго.

Чи коштує гра свічок? Купуючи ділянку без комунікацій, дійсно можна заощадити зате потім вам доведеться оплачувати з власної кишені. Підключення і підведення газу може коштувати близько півмільйона рублів. Підключення до електромережі має непередбачувану вартість; це залежить від безлічі чинників. Іноді досить заплатити за підключення мережі (близько 100 тис. рублів), що знаходиться в територіальній доступності, а іноді - платити за кожен стовп, який комунальники "поставлять" на шляху до вашого майбутнього будинку.

Як правило "водопровідна проблема" вирішується швидше і простіше - майже скрізь є свердловина, і провести від неї труби не так вже складно. І навіть якщо у вас немає можливості підключитися до магістральної каналізації, можна зробити свою, стаціонарну. Але усе це

Будинок своїми руками

Ще один спосіб заощадити на купівлі нерухомості - побудувати будинок самостійно. Не гадати, звідки взялася ціна, вказана забудовником в рекламному проспекті. Не сумніватися в якості будівельних матеріалів. Не миритися з негарною цеглиною або незручними сходами в готовому проекті. Просто узяти і зробити усе самому, контролюючи і процес, і результат, і вартість майбутнього будинку. Не можна посперечатися з тим, що цей метод дійсно працює. Але... тільки у випадку якщо ви умієте будувати. Для того, щоб організувати будівництво власного будинку, від вибору будматеріалів до підключення комунікацій, треба прекрасно розбиратися в усіх стадіях будівельного процесу. Інакше вам доведеться наймати фахівців консультуватися і... ризикувати. Помилки і промахи у будівництві бувають не лише у великих забудовників, в приватному житловому будівництві їх навіть більше.

Середня вартість самостійно побудованого будинку, до зведення якого доклали руку фахівці складає близько 100000 у.е... Не так вже дешево, якщо вдуматися.
Автор Жора
09.10.2011
Просмотров: 1156


Статистика

Всего 116082 Объявления
Аренда - 28467
Услуги - 1035
Сегодня 2862 Объявления
Вчера - 412

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript