test1.ru/t7/js/share42/


Продам свою 2-комн. квартиру на Троещине

Предложение без комиссии. Ул. Лисковская, 32/51, 2006 г. , высота потолка 2, 70 м. ,...
Город:  Киев
Для связи:  gamma@i. ua

Продам свой дом с ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление, инте...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0667840154
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Розкішне життя на воді.

Розкішне життя на воді.

Перелік об'єктів елітної нерухомості широкий і може запропонувати варіант на будь-який смак. Сьогодні в Україні до пентхаусам, особнякам, багаторівневим квартирам додався новий вид нерухомості, відомий в Європі а у нас лише початкуючий набирати оберти. Це житло на воді.

Вид на море або річку підвищує ціну будь-яких апартаментів так само, як вілли з видом на гольф-поля в передмісті Лондона коштують тих, що дорожче стоять посеред міста. Логічно припустити, що життя не біля води а на ній дорога нечувано. Проте цінове порівняння з житлом на березі представляється не цілком коректним, коли під ногами погойдується пристань і трап перекинуть в очікуванні : завітайте додому, на особисту яхту. Як йде справа у випадку коли вид на річку відкривається не з вікна, а з ілюмінатора?

У Великобританії, Нідерландах, Іспанії ринок продажу і оренди апартаментів на воді розвинений давно. Приведемо в приклад традиції проживання в одному з найдорожчих і престижних районів Лондона, Челсі. Тут яхти швартуються у набережної на роки, місця під швартовку оформляються так само, як земельні ділянки. Яхти не "ходять", а стоять на приколі з підведеними міськими комунікаціями. Це дорогий ринок, але одна-две угоди в рік на нім укладаються неодмінно. Абсолютний максимум дорівнює десяти. Окрім вартості самого човна доведеться вкластися в ліцензію на стоянку (вигідніше оформляти її на 5-15 років вперед), комунальні платежі і відхід за судном. Вартість складе від 572 тисяч до 1 млн доларів причому велику частину "з'їсть" ціна парковки в престижному районі. Челсі - найбільш дороге місце для купівлі нерухомості : розгалужена інфраструктура, транспортна доступність будинки вікторіанської епохи на першій береговій лінії роблять його більш ніж привабливим для заможних людей, а тим часом вартість річкових апартаментів на 20-25% нижча, ніж у будинках на березі. У Челсі це 10-12 тисяч фунтів за квадрат житла на воді і 15-20 тисяч фунтів за квадратний метр на березі.

Човни позиціонуються по класах: як правило, це преміум і еліт. Ціна проживання залежить і від місця, і від площі судна, мінімум складає 400 тисяч фунтів - недешеве задоволення. До того ж дуже іноді скромну "студію", що погойдується на хвилях не можна повести у відкриті води і із-за приєднаних комунікацій, і через те, що місце за вами закріплене документально, як земельну ділянку: не пересунеш.

Для іноземців і туристів, бажаючих пожити на воді, існують 1-2-спальні апартаменти що по суті грають роль готелів. Вартість їх починається від 650 доларів в тиждень.

Ще поширеніше житло на воді в Нідерландах, де носить історичний характер внаслідок системи розгалужених каналів і численних річок. У Амстердамі налічується до 2,5 тисяч стоянок для плавучих апартаментів. Вартість їх починається від 356 тисяч і так само, як в Англії, перевалює за мільйон доларів. В основному попит визначають іноземці: американці, росіяни, англійці, французи - і лише потім голландці, яких не більше 5%.

Має попит і "плавуча" нерухомість Барселони, в якій, мабуть, найбільш дешева ціна квадратного метра : вона дорівнює 3-4 тисячам євро, тоді як до кризи складала 7-8 тисяч.

На користь житла на воді говорить також можливість обійти новий європейський закон, згідно з яким "перша лінія" нової забудови повинна тепер починатися не менше чим за 100 метрів від кромки берега. Життя на яхтах дозволяє "не помічати" цього обмеження і знаходитися на першій лінії постійно.

Додамо також, що "другої лінії" судів не існує: усі вони вибудовуються в лінію уздовж берега, ставляться на сигналізацію або здаються під охорону. Попереду - причал, позаду - водна гладінь. Де як не тут можна залишитися наодинці з самим собою і природою, не покидаючи мегаполіс.

Сьогодні новий стиль життя і відпочинку (залежно від того, маєте намір ви купити або зняти таке житло) приходить і в Україну. Згадаємо, що по берегах Дніпра вже стояли дебаркадери з ресторанами і бутиками. Вони були одним з явищ, з якими активно боровся екс-мер що небезпідставно заявляв, що будучи не підключеними до міських комунікацій, дебаркадери забруднюють води міської річки. І поступово пришвартовані судна і дебаркадери пропали з центру столиці, проте сьогодні мова не про них.

Зона ресепшна на першому поверсі і прогулочна верхня палуба додають схожості з теплоходом, що зупинився на "зелену стоянку", але жодному теплоходу не снилися настільки комфортабельні каюти. Враховуючи що в оренді компанії також знаходиться ділянка берега площею в 11 га, пропозиція стає навіть привабливішою, ніж у Барселоні. Підведені комунікації ліцензовані, передбачена можливість користуватися інфраструктурою курорту Пирогового. На пірсі поряд з дебаркадером можна пришвартувати власні плавзасоби - катери і яхти. На верхній палубі в теплу пору року запланований бар, внизу, на березі - міні-пляж з можливістю купання.

Це ринок, розрахований на любителя, говорять в компанії Chesterton. 8 тисяч доларів оренди в місяць - це низька ціна. Для елітного заміського будинку в області, з вікон якого у кращому разі відкривається вид на ліс і поле, а в гіршому - на бетонну огорожу, вартість оренди складе від 20 тисяч доларів і вище. Про доступ до води і ділянку більш ніж в 15-20 соток мова не піде взагалі. А тому є усі підстави сподіватися, що як мінімум в теплу пору року усі апартаменти будуть здані. Не виключено, що знайдуться постояльці і взимку, коли по схилах можна буде ходити на лижах.

Про продажі апартаментів мова доки не заходить, рівно неактуальні ні переїзд (комунікації прикували "Бухту Тиху" до берега міцніше за будь-який якір), ні розширення "парку" : дебаркадер, що знаходиться у власності Chesterton 'а, зараз один-єдиний.

Складно сказати яким чином розвиватиметься в Україні ринок плавучого житла. На сьогодні він в столиці не сформований, найближчим доступним аналогом є оренда будинків поблизу від води, що становить від 1500 до 10000 доларів в тиждень. Враховуючи що будівництво на березі заборонене по санітарних нормах, вже зараз ясно, що з ростом платоспроможного попиту ринок почне звужуватися. Майбутнє цілком може виявитися за річками. Чи стане житло на воді чимось більшим, ніж дуже дорогий пансіонат, чи набере оберти покаже час. Але друга спроба - не ресторан над річкою, а повноцінний будинок - виглядає набагато життєздатніше за першу.
Автор Віктор
09.10.2011
Просмотров: 877


Статистика

Всего 113166 объявлений
Сегодня 1 объявление
Вчера - 2952

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript