test1.ru/t7/js/share42/


Продам отличную 3-к квартиру. ул. Низгурецкая

В связи с переездом срочно продам в Бердичеве 3х-комнатную квартиру с ремонтом в хорошем состояни...
Город:  Бердичев
Для связи:  0990987278

Огромная 1 К 50 м2 / квартира ТРАНСФОРМЕР ст. м. Житомирская 15 мин.

Огромная 1 комнатная квартира с возможность перепланировки в 2х. комнатную. КВАРТИРА-ТРАНСФОРМЕР...
Город:  Киев
Для связи:  098 555 00 11

Автоторанспортное предприятие Левый берег, р-н Каравана

Продаются производственные помещения общей площадью 1580 м2, расположенные в районе ТРЦ «Караван...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  0975774665 0504981005

Продам дом со всеми удобствами, дорогим ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый и уютный дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление и т...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0506117943, 0637165757, 0977938068

2-к квартира в новостройке ЖК "Garden Sky"

Цените комфорт - тогда это предложение именно для Вас, уютная квартира в благоприятн...
Город:  Васильков
Для связи:  Отдел продаж - ул. Декабристов, 40 (050) 748-70-70

Сдам квартиру под Киевом 17км.

Сдам квартиру в 19 минутах езды от Выставочного центра (ВДНХ) на прямой маршрутке №724. Квартир...
Город:  Иванковичи
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Срочно продам 1к квартиру. 19 км от Киева. Васильков.

Васильков. ЖК Столичный, 1-но комнатная квартира. Этаж 5/6. Лифты. После строителей. Д...
Город:  Васильков
Для связи:  тел: (093) 487-93-93 - Лайф

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями!

Продам свою ПромБазу плащадью 3. 3га с офисными и складскими помещениями! Месторасположение: ...
Город:  Днепропетровск
Для связи:  Моб. Тел. : +38 (050) 320-54-36 skype: art_m_77 icq: 341056621
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Не такі, як усі: кому потрібні нестандартні земельні ділянки?

Не такі, як усі: кому потрібні нестандартні земельні ділянки?
Інтерес цей, правда, теж не цілком стандартний. Зазвичай покупцям простіше прицінитися до стандартної ділянки в стандартному ж селищі. Саме такі ділянки складають велику частину ринку. Вони мають параметри і якості, які легко оцінити, з їх множини легко зробити вибір. Ділянка, що має нестандартні параметри, створює значно більше складнощів для девелопера. Типовий проект на такій ділянці не побудуєш.

Проте саме такі ділянки можуть дати девелоперу можливість заявити про себе на ринку нерухомості. Адже що, за великим рахунком, ми розуміємо під нестандартною ділянкою? Як правило, це ділянка, ландшафт якої має ряд характерних особливостей. Це може бути змінна висотність, наявність зелених насаджень або русла місцевого воодоема (ставок, струмок або дрібна річка), що заходить на ділянку. Фактично, йдеться про ринкові переваги ділянки який ще до початку будівельних робіт має ряд унікальних особливостей, що дозволяють вигідно позиціонувати його у своєму сегменті. Ділянки з лісом або водоймою завжди цінувалися покупцями заміської нерухомості. Що ж до інших особливостей ландшафту, таких, як змінна висотність, то їх легко обіграти за допомогою правильної архітектурної концепції.

Стараннями девелопера особливості ділянки можуть стати вигідною концепцією майбутнього проекту, що продається. Наприклад ділянка, порізана водоймами різної глибини і протяжності, напевно "зажадає" мостів, терас, тому обробка, ландшафтний дизайн і позиціонування такого проекту будуть дуже характерними. Перепад висот дає ще більшу свободу дій - від обігравання цього перепаду за допомогою сходів, мостів і вертикального озеленення, до використання у будівництві, з особливою прихильністю житлових будинків. Котеджі і таунхаусы на таких ділянках нагадають покупцеві про гірську Шотландію. Правда, великі площі з незвичайним ландшафтом знайти не так просто, тому найчастіше архітекторові доводиться оформляти індивідуальну ділянку під одно домоволодіння. Це і складніше і простіше одночасно, не кажучи вже про те, що такій ділянці необхідно довго шукати покупця.

Аналітичні дані по цьому напряму у вітчизняному девелопменті отримати теж непросто, зважаючи на нечисленність пропозицій. Проте ГК "Масштаб" вдалося підрахувати що на долю нестандартних ділянка під забудову доводиться всього 3% від загальної кількості земельних ділянок в котеджних селищах України. Недивно, що коштують готові проекти не просто дорого, а дуже дорого: унікальна архітектурна концепція продуманість проекту, усі параметри житлового селища преміум-класу самі по собі не можуть бути дешевими, а загальносвітова практика націнює згори близько 15-25% згори - за саму ділянку, що разюче відрізняється від своїх рівнинних прямокутних аналогів.

Іншими словами експерти упевнені, що нестандартні ділянки можуть і повинні мати попит, проте не постійним, а спрямованим. Заможні покупці шукають унікальну ділянку, щоб створити з його допомогою "будинок мрії". Архітектори шукають майданчик для реалізації яскравих незвичайних проектів, які можуть претендувати на премію. Проте в цілому покупців з такими запитами на ринку не так вже багато. Нечисленність пропозиції і вибірковість попиту заважають підсегменту стати організованим.

У цьому криється один з парадоксів "вузьких" сегментів ринку : покупець, що мріє про незвичайну ділянку, може його просто не знайти, і задовольнятися незвичайною концепцією забудови цілком звичайної ділянки. Зате такі пропозиції знаходять покупці, що знають ринок які збираються забудувати його, дочекатися горезвісних премій і продати вже зовсім за іншою ціною.

Для того, щоб продати нестандартну ділянку, треба вкласти кошти в архітектурну концепцію, піар і рекламу проекту. Без цих витрат ділянка буде просто "не таким як усе". Ділянка, яка правильно забудована і позиціонується на ринку, має усі шанси стати унікальним, і ціна такої ділянки може вирости в півтора-два рази. Втім, точних даних про те як високо можна підняти цінову планку для ділянки з унікальними характеристиками, у аналітиків немає. Усі сходяться лише на тому, що нестандартна ділянка, вимагаючи від девелопера додаткових вкладень, може принести додатковий прибуток.

Експерти вважають що в майбутньому сегмент так званих нестандартних пропозицій стане масовим, а різноманітність форм і ландшафтів - цілком звичайною для ринку річчю. "Рівна плоска ділянка потрібна для сільського господарства", - іронізує Андрій Князєв, гендиректор компанії Mozaik Development. Отже в недалекому майбутньому можна чекати, що девелопери і архітектори створюватимуть нестандартний ландшафт ділянок самостійно.
Автор Сергій
09.10.2011
Просмотров: 685


Статистика

Всего 113319 объявлений
Сегодня 2652 Объявления
Вчера - 154

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript