test1.ru/t7/js/share42/


Продам свою 2-комн. квартиру на Троещине

Предложение без комиссии. Ул. Лисковская, 32/51, 2006 г. , высота потолка 2, 70 м. ,...
Город:  Киев
Для связи:  gamma@i. ua

Продам свой дом с ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление, инте...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0667840154
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Квартира за містом

Квартира за містом
Заміська нерухомість - близькість до природи, можливість жити у власному ізольованому будинку, нарешті, дешевизна житла. Це те, чим сегмент традиційно притягає покупців житла. Проте і тут є власний "неформат" - останнім часом особливий попит на ринку мають малогабаритні квартири в малоповерхових комплексах. Вони мають ряд достоїнств, властивих заміській нерухомості, таких як близькість до природи і відносно невисока ціна квадратного метра. Але є у неї і недоліки, які частенько і примушують покупців бігти з мегаполісу і знайти затишне місце під Києвом.

Навіщо комусь квартира "на природі"? Якщо від'їжджати із столиці те чому не купити будинок або хоч би таунхаус? Експерти вважають, що змішувати ці сегменти не має сенсу. Купити квартиру під Києвом не лише зародився, але і сформувався попит на нерухомість в малоповерхових житлових комплексах з хорошими видовими характеристиками і покупці, які вибирають таку нерухомість, не є стратегічною аудиторією для інших форматів заміської нерухомості. Швидше вони придбали б квартиру в місті, але... тільки в разі, якби вона надала їм такі ж можливості.

Малоповерхові житлові комплекси під Києвом пропонують покупцям квартир помірні ціни і адекватний рівень комфорту, якого в Києві добитися куди складніше. Дорожнеча київської землі і висока вартість підключення комунікацій позбавляють девелоперів можливості будувати малоповерхове житло в столиці, воно куди менш рентабельно в порівнянні з хмарочосами. Тільки найдорожчі проекти класу люкс можуть дозволити собі низьку поверховість. Між тим, малоповерхові будинки з вивіреною архітектурною концепцією, просторими квартирами і внутрішніми приміщеннями розташовані далеко від шуму і загазованості великого міста - це інший, вищий рівень життя, і єдиним істотним недоліком такого формату нерухомості можна назвати необхідність добиратися до Києва по переобтяжених трасах. Втім це загальна проблема для усіх, хто живе в області, але підтримує постійний зв'язок із столицею.

Ще одно серйозна перевага малоповерхових житлових комплексів, що зводяться під Києвом, - ця наявність в них невеликих по площі квартир. "В порівнянні із звичним багатоповерховим економ класом відсоток однокімнатних квартир і квартир-студій - істотно вище. А планувальний коефіцієнт, тобто відношення житлової площі до загальної, в цілому для малоквартирного будинку замість звичних для економ класу 0,6 - 0,7 складає 0,7 - 0,8.

Особливий інтерес у покупців викликають компактні малометражні квартири-студії які навіть дешевше за стандартні квартири, що зонують. Самі недорогі пропозиції цікаві великій цільовій аудиторії, особливо - молодим сім'ям. Згідно із статистикою першої мережі доступного житла- одного з активних учасників ринку малоповерхових комплексів під Києвом - основні покупці малометражних квартир - це молоді люди у віці 25 -32 років. У більшості випадків вони перебувають в шлюбі і виховують одну дитину. Більшість споживачів є керівниками середньої ланки.

Малоповерхові ЖК за містом вже стали своєрідним еталоном якості у своєму сегменті: як правило, будівельні матеріали планування, обробка квартир і архітектурна концепція таких ЖК знаходяться на досить високому рівні. Купуючи квартиру в такому ЖК, покупець чекає якість як мінімум вище за середній, а деякі розраховують отримати квартиру в клубному будинку за ціною однушки в Києві Львові, Харкові. У більшості випадків їх очікування виправдовуються. Але варто пам'ятати про те, що ринок нерухомості Києва і під Києвом як і раніше залишається зоною невпевненого інвестування, і зіткнутися з обманом або халатністю забудовника можна і тут.

На жаль, на ринок виходять не лише добросовісні забудовники. Все частіше стали з'являтися об'єкти, які здаються без комунікацій і з серйозними порушеннями будівельних технологій. Вартість квадратного метра в них, як правило нижче середньої вартості по ринку більш ніж на 40%. У таких випадках, великий ризик того, що будинок буде знесений за рішенням суду у зв'язку з порушенням містобудівного законодавства.

На думку аналітиків формат малоповерхових житлових комплексів активно розвиватиметься в майбутньому. Пов'язано це з тим, що після кризи споживачі стали набагато требовательнее відноситися і до самого житла, і до місця існування. Вони вже менш охоче, чим раніше придбавають багатоповерхівку в полі, де немає ні соціальної інфраструктури, ні магазинів, ні розваг. Девелопери уловили цю тенденцію і стали включати в інвестиційні портфелі малоповерхові житлові комплекси схожі на європейські передмістя - повністю облаштовані території з хорошою транспортною доступністю і розвиненою інфраструктурою.
Автор Людмила
09.10.2011
Просмотров: 787


Статистика

Всего 113166 объявлений
Сегодня 25 объявлений
Вчера - 2928

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript