test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 пан. ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, большой б...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

Дешеве житло: на чому можна економити

Дешеве житло: на чому можна економити

Україна знаходиться далеко не на першому місці по кількості квадратних метрів житла на людину. Одним з чинників, що не дозволяють кожному охочому обзавестися власною затишною квартирою являється вартість житла за квадратний метр. Портал "Уся Нерухомість України" звернувся до експертів різних компаній з одним і тим же питанням - на чому можна заощадити, щоб житло стало дешевше?

На чому можна заощадити, щоб житло стало дешевше?

Мало хто з представників будівельних компаній зміг назвати всього один чинник, на якому можна істотно економити під час будівництва. В основному усі відповіді вказують на те, що економія в процесі будівництва - це цілий комплекс заходів. Причому в цьому комплексі для значного зниження загальної вартості цілком можливо допустити збільшення витрат на окремі показники.

Детальніше про свої методи роботи розповів нам Керуючий директор "Першого будівельного тресту" :

"Не секрет, що в загальній вартості будівництва в московському регіоні ціна безпосередньо робіт і матеріалів грає не найважливішу роль, оскільки основне фінансове навантаження лягає на вартість землі і підключення комунікацій. "Перший будівельний трест" в першу чергу бачить можливість економії і здешевлення будівництва за допомогою збільшення темпів робіт за рахунок росту продуктивності і скорочення управлінських витрат. При цьому компенсується навіть застосування сучасніших дорогих технологій будівництва і обробки, таких як вентильовані фасади або щитова опалубка, оскільки вони дозволяють вести роботи з великою продуктивністю у будь-яких погодних умовах.

В той же час не можна забувати і про колосальний потенціал стандартних технологій будівництва, який частенько залишається нереалізованим через несумлінне відношення забудовника до своєї роботи. Ми у своїй роботі намагаємося не допускати подібного оскільки застосування дешевших матеріалів і технологій може відбитися на якості об'єкту, і істотно зіпсувати репутацію компанії, що зведе нанівець таку "економію".

Частенько будівництво простоює із-за неправильно налагодженої логістики об'єкту зривів договорів з постачальниками і підрядниками. Усе це також веде до збільшення виробничих і експлуатаційних витрат - ростуть терміни і вартість оренди техніки, з'являється необхідність у зберіганні матеріалів відбуваються технологічні накладки і тому подібне. Тому ще одним методом зниження вартості будівництва ми для себе визначили - строгий тендерний відбір підрядних і постачальницьких організацій і чітка прив'язка оплати робіт до своєчасності їх виконання.

До здачі будинку ми намагаємося підходити як до проектної роботи: чим більше часу витрачається на проект, тим більше управлінських і організаційних витрат він зажадає. Скоротивши приблизно в два рази термін виробництва робіт на своєму об'єкті ЖД "Шоколад" компанія "Перший будівельний трест" зуміла добитися відносно низької собівартості квадратного метра серед будинків цього класу".

Чим більше часу витрачається на проект, тим більше управлінських і організаційних витрат він зажадає


Генеральний директор Групи компаній "РЕНОВА-СтройГруп" також відмітив, що економія можлива не лише за рахунок здешевлення вживаних матеріалів, але і за рахунок підвищення ефективності робіт під час будівництва. "Ми постійно ведемо роботу по оптимізації витрат і підвищенню ефективності будівельного процесу. Ми запустили пробний проект по використанню каркасно-монолітних технологій, які дозволяють скоротити об'єм арматури до 15% за рахунок використання заводських переднапружених виробів і скоротити терміни будівництва за рахунок роботи в зимовий період.

Ми проводимо скорочення витрат за рахунок об'єднання закупівель основних матеріалів усіх наших проектів в єдиний пул замовлень і роботи з основними російськими виробниками.

Ми так само постійно працюємо над підвищенням енергоефективності наших матеріалів. Наприклад, з компанією БАСФ пропрацювала можливість використання нового матеріалу NEOpor, який дозволяє підвищити енергоефективність до 50% при тих же витратах".

Про те що сьогодні не дозволяє зробити можливим значне здешевлення будівництва нерухомості в Росії нам розповів Олексій Уланов, заст. Генерального директора компанії "Эталон-Инвест". До основних чинників стримуючим ріст здешевлення Олексій Уланов відніс наступні:
Вартість виробництва цемент, обумовлена застарілою технологією 60-х років 20 віків,
Вартість високоефективних утеплювачів без вмісту смол формальдегідів і інших неекологічних єднальних,
Висока енергоємність або мала продуктивність існуючих застарілих технологій на ДБК і ЖБИ,
Низьке використання високоміцних бетонів і арматурних сталей.

Для вирішення наявних проблем на думку Олексія Уланова необхідно комплексно підходити до процесу будівництва :
зниження загальної маси будівлі за рахунок використання: бетонів марок B40 і вище для вертикальних елементів; переднапружених, у тому числі і у будівельних умовах, перекриттів; арматурній сталі А-500С і спецсталей для канатів переднапруги; поступова відмова від багатошарових зовнішніх стін з шаром, що несе, з цеглини і важкого бетону.
Максимальне використання одно- і двошарових конструкцій зі вспененной кераміки.
Вбудовування "зелених" і "енергоефективних" технічних рішень в економічну політику і фіскальне регулювання.

Зниження вартості будівництва за рахунок використання технологічніших матеріалів пропонує Денис Нікітін представник АЛЕ "Хризотиловая асоціація". На його думку, один з шляхів економії при будівництві будинку - можливість вибрати технологічніші матеріали. Виробники хризотил-цементных матеріалів розробили програму під назвою "Економне місто" основною метою якої є зниження витрат на ЖКГ шляхом великого використання у будівництві матеріалів з хризотил-асбеста (таких як хризотил-цементные труби, покрівельні системи (шифер), вентильовані фасади).
"Нові рішення на основі хризотил-цементных матеріалів дозволяють понизити витрати по прокладенню трубопроводів в 5-6 разів, а по фасадних і покрівельних роботах - в 2-3 рази.

Самі хризотил-цементные труби в 4-5 разів дешевше за традиційні сталеві аналоги а термін їх служби складає 30 років при виключно низьких експлуатаційних витратах. Сукупне зниження витрат на прокладення і експлуатацію фактично доходить до 60%. Головною причиною є коефіцієнт теплопровідності, який в 140 разів менше, ніж у сталі. Також труби не вимагають канального прокладення за винятком переходів під дорогами і дитячими майданчиками, не схильні до дії блукаючих струмів, екологічно безпечні на всіх стадіях використання (виробництво, укладання, експлуатація).

Застосування вентильованих фасадів дозволяє кардинально змінити зовнішній вигляд будівлі з будь-яким станом конструкцій, що захищають, без попереднього ремонту.

Нарешті, ще один елемент програм доступного житла - "Новий шифер" який є хвилястим хризотил-цементный листом з акриловим декоративним покриттям різного кольору. Його переваги над іншими видами покрівлі в тому, що він від 2 до 5 разів дешевше за аналоги і має термін експлуатації до 50 років. В результаті використання цих будівельних матеріалів на основі хризотил-асбеста кінцеву вартість житла вдається понизити до рівня за квадратний метр".
Автор Сергій
09.10.2011
Просмотров: 1163


Статистика

Всего 115938 объявлений
Аренда - 28404
Услуги - 1035
Сегодня 155 объявлений
Вчера - 111

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript