test1.ru/t7/js/share42/


Продам свою 2-комн. квартиру на Троещине

Предложение без комиссии. Ул. Лисковская, 32/51, 2006 г. , высота потолка 2, 70 м. ,...
Город:  Киев
Для связи:  gamma@i. ua

Продам свой дом с ремонтом и мебелью

Продам свой трёхэтажный очень тёплый дом со всеми удобствами (газ, вода, отопление, инте...
Город:  Клугино-Башкировка
Для связи:  0667840154
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ І РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ І РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Багато фірм орендують приміщення, які використовують, наприклад, під офіси. При цьому іноді договір оренди, що регулює взаємини між орендарем і орендодавцем не укладається або полягає, але не належним чином. Між тим, укладенню договору оренди повинна приділятися пильна увага в організації-орендарі, оскільки неправильне його оформлення може привести до небажаних для неї наслідків. Розглянемо основні особливості і порядок укладення і розірвання договору оренди.
Укладення договору оренди

Виходячи з вищевикладеного, слідує вивід що фірма все-таки повинна укладати договір оренди нерухомості.

Стаття 609 ГК визначає форму і порядок реєстрації договору оренди :
договір оренди на термін більше року, а якщо хоч би однією із сторін договору є юридична особа, незалежно від терміну має бути ув'язнений у письмовій формі;
договір оренди нерухомого майна підлягає державній реєстрації, якщо інше не встановлене законом;
договір оренди майна, передбачаючий перехід в подальшому права власності на це майно до орендаря полягає у формі, передбаченій для договору купівлі-продажу такого майна.
Договори оренди реєструються в порядку. Реєстрація прав на нерухоме майно і угод з ним визначає тільки права і обов'язки сторін за договором.
З іншого боку, цивільне законодавство не передбачає, що відсутність реєстрації договору оренди робить його неув'язненим. Проте з незареєстрованим договором оренди, як правило, виникають різні труднощі: так, не завжди податкові органи готові прийняти за таким договором орендні платежі, оскільки вважають його недійсним. Особливо це стосується платників податків що застосовують спрощену систему оподаткування з об'єктом "прибутки мінус витрати" - вони згідно пп. 4 п. 1 статті 346.16 Податкового кодексу можуть врахувати витрати на орендні платежі при численні єдиного податку.

Що повинен включати договір оренди?

1) повинен міститися чіткий опис призначення використання орендованого майна орендарем.
2) в договорі оренди мають бути вказані дані, що дозволяють ясно встановити майно, підмет передачі орендареві в якості об'єкту оренди. За відсутності цих даних в договорі умова про об'єкт, підметі передачі в оренду вважається не погодженим сторонами, а відповідний договір не вважається ув'язненим.

Виконання зобов'язань за договором оренди вважається завершеним, коли орендар повертає майно орендодавцеві. При цьому слід оформити акт прийому-передачі де детально описаний стан повертаного майна.

На жаль, сьогодні на ринку можна зустріти немало недійсних або невигідних для орендарів договорів оренди офісів. часто пропоновані орендарям договори не регулюють належним чином найважливіших деталей орендних стосунків. поширені випадки коли при оренді і зовсім договір не укладається, сторони просто домовляються і вселяються. нерідко така практика закінчується проблемами для орендаря. він або несподівано виявляється перед завданням терміново знайти нове приміщення в найкоротші терміни або зовсім без жодного надання термінів випроваджується на вулицю. а гроші, вкладені в рекламу з вказівкою місця знаходження і міських телефонів, стають викинутими на вітер.
У компаніях, в яких немає юриста традиційно турботи по укладенню договорів оренди і уся відповідальність покладаються на плечі бухгалтерів. але бухгалтери не мають юридичної освіти, тому на деталях їм легко помилитися.
В зв'язку з цим ми підготували детальне керівництво по укладенню договорів оренди для бухгалтерів компаній-орендарів, працюючих без юриста

Економіка нерухомості : Навчальний посібник. Укладач: Виноградов Д.В.
У навчальному посібнику коротко викладені основні положення курсу "Економіка нерухомості". Розглянуті специфіка нерухомості як товару, методи оцінки, реєстрація і облік об'єктів нерухомості. Наведені приклади рішень практичних завдань.
Автор Василій
09.10.2011
Просмотров: 945


Статистика

Всего 113166 объявлений
Сегодня 1 объявление
Вчера - 2952

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript