test1.ru/t7/js/share42/


Продажа здания с арендатором на Майдане Независимости, ул. Софиевская 5.

Продажа нежилого здания в самом центре столицы! ! ! • ул. Софиевская 5, Шевченковский р-н • Общ...
Город:  Киев
Для связи:  +380988736047

Продажа видовой 2-комнантной. Без %

Продажа видовой 2-комнантной в престижном ЖК Статус Град, Завальная, 10г. S=85/38/17м2, 14...
Город:  Киев
Для связи:  (О63) 2114488, (О67) 6989695, (О50) 8285678

Продажа дома ЖК Удачный, село Крюковщина, Гатное.

Продажа дома ЖК Удачный, с. Крюковщина. Р-н Киево-Святошинский ул. Лютнева, д. 7...
Город:  Крюковщина
Для связи:  067 182-14-23, село Крюковщина, улица Лютнева, д. 7Б

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно

Для девушки аренда жилья без посредников на ближайший месяц или длительно Сдам комнату, 200 г...
Город:  Киев
Для связи:  0963077749 Святошин проспект Курбаса аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев +380963077749 , посуточно помесячно сдам срочно женщинам

Недвижимость в хорошем спальном районе

Недвижимость в хорошем спальном районе Внимание, обновление информации: сдается в аренду по адре...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Аренда комнат без комиссии и брокера

Аренда комнат без комиссии и брокера Сдаю койку в комнате на двоих, женщинам с офисным графиком...
Город:  Киев
Для связи:  киев аренда своя сегодня 0963077749

Сдам 2к квартиру на Лесном масиве

ул. Кубанской Украины (бывшая Жукова) , 51 (ехать 10 мин. от метро Лесная) , 3/9 ...
Город:  Киев
Для связи:  (067) 419-97-42; (066) 874-42-97

Продам 1 комн. квартиру на Затонского

1 комн. квартира на Затонского в новом малоэтажном доме, 3/7, 38/14/12, большой б...
Город:  Одесса
Для связи:  Одесса, Суворовский район, тел. (048) 7356900
Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть
Ваша реклама !

Cтатьи

НЕОБХІДНІСТЬ РІЄЛТОРСЬКОЇ ПОСЛУГИ

НЕОБХІДНІСТЬ РІЄЛТОРСЬКОЇ ПОСЛУГИ
Навіть якщо вибрана квартира бездоганна (при купівлі), а покупець (при продажі) - чесна людина, виникає необхідність передачі (прийняття) авансового платежу і підписання попереднього договору. Причому в попередній договір добре б внести усі необхідні вам умови угоди, заздалегідь подумавши усі наслідки обумовлених умов, і не включити те, що усе, що ущемляє вас. А у протилежної сторони є жорсткий представник (рієлтор) і він на вас чинить певний психологічний тиск (він адже відстоює інтереси, які часто протилежні до ваших). Важко в такій обстановці без достатнього досвіду не піддатися натиску. Але припустимо, ви юридично підковані і взагалі тверда людина. Ви самі розумієте, під чим можна підписуватися, а під чим не стоїть. Порадники вам не потрібні. Тоді можна припустити що Ви - дуже зайнята людина і що вам ніколи шукати квартиру (щодня рано вранці купувати газети і т. д., обзвани¬вать безліч телефонів, вести стомливі бесіди і довго домовлятися про зустрічі) або не занадто комфортно шукати покупця (давати рекламу відповідати на питання, неодного разу показувати квартиру). До того ж заявляти про себе на повний голос як про продавця/покупцеві квартири може бути просто небезпечно! І тут з'являється рієлтор, який знає і уміє : - що і, головне, як перевіряти в історії квартири; - які умови необхідно прописати в попередньому договорі; - на які поступки можна піти в попередньому договорі; - як можна заощадити на оформленні квартири; - на чому не варто економити; - підбирати для вас відповідний варіант платоспроможного покупця; - показувати вам об'єкти один за іншим (приводити покупців на ваш об'єкт); - вибирати депозитарію, нотаріуса; - вирішувати проблеми перепрописки переоформлення телефонного номера, звільнення квартири і т. д. І усе це рієлтор може якісно і професійно організувати для вас. Для покупця (продавця) самостійно займатися житловим питанням і спробувати заощадити на оплаті послуг рієлтора (2-4%) - це означає на декілька місяців піти з основної роботи або пустити її на самоплив, оскільки доведеться щодня переглядати декілька газет з оголошеннями і безліч сайтів нерухомості, фільтруючи варіанти, що давно "пішли" потім витрачати час на збір необхідних документів і довідок. Деякі з них, приміром, що доводять юридичну чистоту квартири, взагалі практично нереально зібрати непідготовленій людині. Словом, запрошувати рієлтора - економічно вигідно, незважаючи на те що за його послуги треба платити (2-4%). Професіонал заощадить клієнтові сили, здоров'я і час. Вартість послуг рієлтора (2-4%) значно менше вартості квартири, яку можна втратити.
Отже, ви вирішили, що вам потрібно послуги рієлтора. Ідеально якщо ваш родич або знайомий займається риэлторством професійно. По-перше, ви йому довіряєте, а по-друге, він добре вас знає і розуміє, що допоможе успішному просуванню до мети. Якщо такого немає, то добре, якщо близька вам людина вже мала справу з рієлтором, залишилася ним задоволений і порекомендував його вам. Гірше, якщо немає ні знайомих рієлторів, ні рекомендованих, і ще гірше якщо хтось при цьому повідав вам про негативний досвід роботи з рієлтором. Як ні сумно це визнавати, серед їх представників зустрічаються ледачі, некомпетентні, байдужі, просто неприємні або непорядні люди. І тут усе залежить від вас - призвавши на допомогу свій життєвий досвід, відвідаєте декілька агентств, поговорите із співробітниками, поставте питання, що цікавлять вас, потім, повернувшись додому, обдумайте свої враження і не купуйтеся на гучне ім'я і красивий офіс.

Не варто думати, що, чим більше рієлторська компанія, тим професійніше там співробітники. Професіоналізм рієлтора залежить від досвіду роботи на ринку нерухомості, від рівня його кваліфікації, освіти, уміння спілкуватися з клієнтами його порядності і сумлінності і ще багатьох і багатьох чинників. Дуже важливо, коли рієлтор працює так, щоб клієнти залишилися задоволені і дійсно рекомендували їх послуги знайомим.
Хороше агентство нерухомості не обмежується пошуком об'єкту нерухомості. Воно допомагає продавцеві і покупцеві підготувати усі документи, необхідні для оформлення угоди, при цьому максимально захищаючи інтереси свого клієнта. Кваліфікований представник рієлторської компанії, як правило, дає поради по порядку розрахунків, погашенню заборгованостей по комунальних платежах, зняттю з реєстраційного обліку, звільненню об'єкту нерухомості і з багатьох інших питань. Справжній професіонал продовжує консультувати клієнта і після угоди, т. е. після того, як з ним розрахувалися.
Подумайте, перш ніж зробити свій вибір, адже рієлтор -это людина, яка допомагатиме вам і захищатиме ваші інтереси в найважливішому складній і відповідальній справі.
Думайте і приймайте правильне рішення, шановні пані та панове і Пані!
Автор Анатолій
09.10.2011
Просмотров: 967


Статистика

Всего 115884 Объявления
Аренда - 28413
Услуги - 1035
Сегодня 3177 объявлений
Вчера - 86

Здесь может быть
Ваша реклама !
Здесь может быть Ваша реклама !
Реклама на сайте»
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript